Drift… 75%
Drift Runners (4.5 MB)
Smykování ve vytuningovaných autech je dnes snad už oblíbenější než klasické závodění. Po vyzkoušení Drift Runners se tomu ostatně nebudete ani divit.
Mad Monday 80%
Mad Monday (2.6 MB)
Střílejte po autech, vytlačujete je ze silnice, srážejte chodce a terorizujte autobusy plné nevinných lidí. Mad Monday je v určitých ohledech hrou, která by se vedle slavného Carmageddonu nemusela stydět.
Dirt Bike 90%
Dirt Bike (1.8 MB)
Skvělá a nesmírně chytlavá! Těmito slovy by se dala bezesporu označit dnešní hra Dirt Bike, u které se nebudete rozhodně nudit. Čeká na vás směsice těch nejobtížnějších překážek. Inu, konec tlachání a směle do nich.
Speed… 60%
Speed Warrior (5.5 MB)
Už název věstí, že tahle hra bude jen pro drsňáky. Drsňáky, kteří se nebojí sešlápnout plyn a prořítit se ulicemi závratnou rychlostí. Muhaha.
Raccoon… 75%
Raccoon Racing (7 MB)
Raccoon Racing jsou velice hezké závody, určené především pro mladší publikum hráčů. Pamětníkům budou v mnoha ohledech připomínat legendární Wacky.
Uphill… 80%
Uphill Rush (5.3 MB)
O tom, že není dobré házet všechny napodobeniny Elastomanie do jednoho pytle, vás přesvědčí právě Uphill Rush. Vskutku zábavná variace s mnoha různými levely. Určitě stojí za vyzkoušení!
Flash… 30%
Flash Machines (1.2 MB)
Také jste jako malí tak měli rádi autíčka na dálkové ovládání? Pokud ano, zkuste si hru Flash Machines a poražte všechny protivníky!
RC Demolition… 60%
RC Demolition Cars: BECHEROVKA GAME 07 (1.2 MB)
Pokud máte rádi pravé a nefalšované destrukční derby s podiem plným diváků, určitě nepřehlédněte RC Demolition Cars!
Desert… 90%
Desert Rally (1.8 MB)
Parádní arkádová závodní hra, kterou byste si určitě neměli nechat ujít. Desert Rally osloví nejen svojí jednoduchostí, ale také velice přívětivým ovládáním – to vše zaobaleno do příjemného grafického kabátku. Hrajte!
Monkey… 90%
Monkey Kart (5.8 MB)
Usedněte za volat svého maličkého auta a vyhrajte zlatý pohár. Monkey Kart jsou velice hezké, skoro až roztomilé závody, které si prosté zamilujete.
Tak Great… 65%
Tak Great Juju Challenge (1.4 MB)
Že se v pravěku neuměli bavit? Tak Great Juju Challenge vás přesvědčí o přesném opaku, v této hře si totiž budete moci pořádně zazávodit!
Fugitive… 70%
Fugitive Takedown (1.9 MB)
Chcete prožít bláznivé honičky se zloději, vyděrači a vrahy? Sedněte ve Fugitive Takedown do policejního vozu a pochytejte je všechny!
3D Rally… 92%
3D Rally Racing (2.3 MB)
Opravdových 3D flashových závodů je jako šafránu. Dnešní hra ovšem spadá do řad této nedostupné kolonky, přitom nepotřebujete žádné další zásuvné pluginy či jiný odpad z internetu.
Scooby… 65%
Scooby Doo Motor Madness (1.1 MB)
Je noc, nikde ani noha, jen podezřelé auto v povzdálí míří na podivné místo. Vydejte se mu na stopu a odhalte tajemství, které Scooby Doo Motor Madness skrývá.
Line Flyer 80%
Line Flyer (218 KB)
Nakreslete si trať a pošlete na ni nažhaveného motorkáře! Popusťte uzdu své fantazii ;-).
Fireball… 85%
Fireball 5 (2.8 MB)
Ďábelská závodní hra s ďábelským řidičem a za ďábelsky velké rychlosti. Fireball 5 sice vsází na ohraný koncept, ale dokázal ho hráči zprostředkovat v zábavné podobě. Zkuste a uvidíte.
Monster… 65%
Monster Truck Trials (809 KB)
Monster Truck Trials je hra ne nepodobná slavné Elastomanii, avšak oproti bezduchému ježdění po nerovných plochách budete muset plnit i jisté kaskadérské úkoly.
Mercedes… 50%
Mercedes Drift (635 KB)
Stačí se jen pořádně rozjet a udělat co nejdelší smyk. Vezměte svůj Mercedes, co vám stojí na dvorku, a pojďte ho společně s námi pořádně protáhnout. Pojďte driftovat!
Create… 70%
Create A Ride (627 KB)
Tuňte auta a závoďte. Vytvořte si vlastní sporťák, podle fantazie, které se meze nekladou. Create A Ride je poměrně povedená hra na motivy titulu Street Racing.
4 Wheel… 88%
4 Wheel Madness (2.3 MB)
Zmocněte se pojízdného kolosu a projeďte trať plnou překážek. Zlikvidujte pod vašimi mocnými koly všechny překážky, včetně vraků aut!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z