Symphonic… 75%
Symphonic Tower Defense Halloween (17.2 MB)
Speciální halloweenská edice originální tower defense strategie na sebe nenechala dlouho čekat. A je stejně dobrá jako původní titul.
Symphonic… 85%
Symphonic Tower Defense (11.4 MB)
Hudební tower of defense? Jak tohle může dopadnout? V případě Symphonic Tower Defense je výsledek výborný, tohle se musí zažít!
Shop Empire 70%
Shop Empire (1.7 MB)
Vybudujte to nejlepší a nejluxusnějšší nákupní centrum na světě. Netvrdíme, že to bude zrovna jednoduchá záležitost, ale rozhodně se u toho nebudete nudit.
Stark… 75%
Stark Tower Defense (4.4 MB)
Oblíbení superhrdinové z komiksů musí zase pro jednou zachránit svět. Tentokrát ale budete mít tu čest jim pomoct.
Swine… 75%
Swine Flu (100 KB)
Prasečí chřipka v posledních dnech děsí celý svět, a tak byla jen otázka času, kdy se toho chytnou tvůrci her a vše si vyloží po svém. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Strategy… 85%
Strategy Defense 4 (7.7 MB)
Kvalitní strategické hry mezi flashovými tituly takřka vymřely. Tedy snad až na jednu výjimku nesoucí název Strategy Defense 4. Ubráníte své mocné sídlo před nájezdy nepřátel?
Sindicate 80%
Sindicate (4.1 MB)
Promyšlená anarchisticky smyšlená, strategicko-akční a nikterak pobuřující či pohoršující hra. Jo, přesně to je Sindicate. Zabijte ty chcípáky!
Sea of… 85%
Sea of Fire (1.2 MB)
Postavte základnu, posléze vojsko a vydejte se vstříc nepříteli, jenž se vás snaží zničit. Sea of Fire je promyšlená a především povedená strategie, kterou byste si neměli nechat ujít.
Super… 85%
Super Robostruction (572 KB)
Pokud hledáte nápaditou a neotřelou budovatelskou hru, právě jste jednu našli. V Super Robostruction musíte v co nejkratším čase postavit co nejvíce robotů. Ovšem nejedná se o úkol jednoduchý.
Storm… 69%
Storm the House 2 (298 KB)
Vaši pevnost se snaží zničit proradní nepřátelé. Musíte je proto všechny zastavit – prvně obyčejnou střelnou zbraní, později různými kulomety, bombami apod.
Scary… 76%
Scary sleepover (899 KB)
Vyžeňte z domu hrůzy nezvaného hosta, jenž se usídlil v jednom z několika pokojů. Dožeňte ho až k samotnému šílenství, vyděste ho, ať mu běhá mráz po zádech.
Storm… 80%
Storm The House (140 KB)
Ubraňte svoji pevnost pře nemilosrdnými nájezdníky, kteří neustále přibývají a přibývají.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z