Monster… 80%
Monster Corp (2 MB)
Chtěli byste mít vlastní zoologickou zahradu? A co takhle v ní vystavovat hrůzostrašná monstra? Ani to není v Monster Corp problém.
Mad Arrow 70%
Mad Arrow (4.4 MB)
Postavte silnou armádu složenou z těch nejlepších spartských bojovníků a ubraňte svůj palác před nájezdy nepřátel!
My Little… 85%
My Little Army (14.1 MB)
Vybudujte si svou malou armádu a zničte všechny nepřátelské vůdce. Nenechte se zakočit dětským zpracováním, v tuhých bojích vám tady nikdo nic nedaruje!
Mushroom… 70%
Mushroom Madness 2 (6 MB)
Ta proradná zvířata v čele s bláznivým králíkem neví, kdy přestat. Zabijte je dřív, než vám sežerou všechny mochomůrky na zahrádce!
Mushroom… 75%
Mushroom Revolution (2.8 MB)
Mushroom Revolution je další z řady tower defense her. Tentokrát se však přesunete do pohádkového lesa plného hub, který jako by si odskočil ze Šmoulů.
Momentum… 90%
Momentum Missile Mayhem 3 (10 MB)
Právě vám servírujeme ještě horký třetí díl legendární akční strategie Momentum Missile Mayhem. A co nového přináší? Zejména zbraně a nové techniky v boji, které ocení nejeden příznivce těchto her.
Master… 90%
Master of Security (333 KB)
Chcete vědět, co se děje uvnitř vašeho počítače v okamžiku, kdy se nedíváte? Díky hře Master of Security máte možnost, dokonce i pomůžete svého miláčka bránit proti zlým softwarovým útokům!
Mansion:… 70%
Mansion: Impossible (121 KB)
Mansion: Impossible je sice název, který by se dal přišít nějaké svižné akční hře, nicméně v tomto případě přísluší strategickému počinu. A nutno dodat, že se nejedná o špatné dílko.
McDonalds… 80%
McDonalds Game (1.4 MB)
Trochu vtipně pojatá, ovšem propracovaná strategická hra provázející vás celým koloběhem výroby hamburgerů. Kravička, zelená, to je moje potěšení...
Micro… 80%
Micro Life Game (551 KB)
Micro Life Game je nápaditá a prazvláštně vyhlížející hříčka, ve které budete pěstovat vlastní druh jakýchsi podivně vyhlížejících tvorů. Musíte je živit a pečlivě se o ně starat. Venku číhá spousta nástrah.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z