Drone… 80%
Drone Wars (2 MB)
Podařených strategických her je mezi flashfunkami jako šafránu. Nyní vám ale přinášíme jeden opravdu pěkný vesmírný kousek.
Flash… 70%
Flash Empires (1 MB)
Flash Empires je strategie jednoduššího rázu, jež před vás postaví nelehký úkol – dokážete ubránit svoji základnu?
7 Seas… 65%
7 Seas Estates (863 KB)
Přestože strategie 7 Seas Estates příliš nevyčnívá po grafické stránce, v nápadě by se určitě nezapřela. Kupujte nemovitosti a posléze je prodávejte s vyšší cennou. Kdo nezahraje, nepochopí.
Age of… 95%
Age of War (3.5 MB)
Možná to tak nevypadá, ale tato hra je jednoduše geniální! Stavte vojáky a snažte se přebít nepřítele. Opevňujte základnu a za žádnou cenu nevzdávejte boj!
Burger… 90%
Burger Restaurant (6 MB)
Starejte se o svoji restauraci - vařte, uklízejte a hlavně nic nespalte! Neříkám, že například umývat špinavé nádobí je vaším snem, avšak v případě Burger Restaurant se budete opravdu bavit. A za zmínku stojí i pěkná hudba hrající do pozadí. Inu, zkuste a uvidíte!
Grow Island 80%
Grow Island (1 MB)
Grow Island je velice zajímavá a do jisté míry netradiční strategie, ve které se ocitnete na sopkou zmítaném ostrově. Musíte si ale dávat pozor, aby vám velký kaňon s mohutnými otřesy nezničil vše, na čem jste tvrdě pracovali.
Vector… 90%
Vector Attack (1.3 MB)
Další variace takzvaného fenoménu Tower Defense, v tomto případě ale snad jedna z nejluxusnějších. Postavte kolem vytýčené cesty věže a zlikvidujte všechny nežádoucí hosty.
Backyard… 90%
Backyard Buzzing (1.3 MB)
Backyard Buzzing je přímo nejhustější hmyzí strategie, kterou jste kdy mohli zkusit. Budete vést armády brablenců a dalších tykadlokopytníků proti nepříteli, jenž vás chce jednou provždy zničit.
Onslaught… 60%
Onslaught 2 (848 KB)
Zničte všechny nežádané tiskárny, hvězdičky, broučky a další havěť. Rozestavte děla po hrací ploše tak, aby nic neproniklo na druhou stranu!
Via Sol… 85%
Via Sol 2 (1.6 MB)
Via Sol 2 je nadmíru podařená strategie, která v pár ohledech jakoby z oka vypadla praslavné Civilizaci.
The Farmer 85%
The Farmer (638 KB)
Toužili jste někdy mít farmu? Takovou, ve které budete chovat slepice a pěstovat množství rozličné zeleniny? Nyni máte příležitost zkusit si to alespoň virtuálně!
Flash… 60%
Flash Circle TD (2 MB)
Flash Circle TD je další z řady akčních strategií, v nichž musíte stavět na co nejlepších místech obranné věže a ničit přijíždějící nepřátele.
Da Club 80%
Da Club (882 KB)
Toužili jste někdy po založení své vlastní diskotéky? Nyní máte jedinečnou možnost vytvořit svůj vlastní klub a pěkně to tam roztočit!
Anti TD 80%
Anti TD (1.3 MB)
Anti TD je zajímavý logicko-strategický počin, v němž musíte vyslat vlastní vojenské síly vstříc nebezpečí v okolí. Všude jsou ale nepřátelé, přitom cesta k úniku je pouze jedna.
Invasion… 80%
Invasion Tactical Defense (3.2 MB)
Pakliže vyhledáváte nějakou zajímavou a do jisté míry neotřelou strategickou hru, je Invasion Tactical Defense tou pravou volbou. Stavte palebné věže a braňte vlastní základnu!
Vector… 36%
Vector TD (1.3 MB)
A opět tu máme jednu z oblíbených Tower Defense her. Vybudujete obranný systém a pak se jen koukáte, jak se na vás valí hordy nepřátel... parádička.
D-fence… 80%
D-fence 2 (5 MB)
Svět je stále ve válce. A ať se týká čehokoliv a je v jakékoliv formě, nikdy nepřinese nic dobrého. V D-fence 2 přitom musíte postavit obranné základny, které dokáží odolat nepřátelům.
Defender 70%
Defender (4.2 MB)
Že je flashfunkových strategií jako šafránu, to snad ani není třeba připomínat. Občas se ovšem naskytne možnost nějakou opravdu dobrou vyzkoušet. A ta chvíle právě nastala.
Virtual… 85%
Virtual Villagers 2 (2.2 MB)
Bylo nebylo...? Bylo. A co? No opuštěný ostrov, na němž poklidně žili všichni domorodí vesničané. Až do doby, než přišel někdo, kdo je naprosto nepochopil. Já.
Desktop… 70%
Desktop Tower Defense (388 KB)
Desktop Tower Defense sice nevypadá hezky, ale zato je neuvěřitelně návykový. Postavte střílející věže tak, až přes vaše území nepronikne ani jeden nepřítel!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z