Castle… 50%
Castle Clout (489 KB)
Ostřelování středověkého ležení katapultem může být zábava. Anebo také nemusí. To už záleží jen a jen na vás a flashovce Castle Clout.
Flash… 85%
Flash Element TD 2 (858 KB)
Postavte sniperovské věže, ohnivé kanóny a samotřílny. Proč? Po cestě se k vám blíží armáda kreatur, která má za úkol ukrást vámi střežené kameny.
Feudalism… 90%
Feudalism 2 (1.6 MB)
Jestli zrovna máte volnou půlku dne, vyzkoušejte strategii Feudalism 2. Jedná se o nadmíru kvalitní počin, který zaujme opravdu každého.
Oiligarchy 85%
Oiligarchy (2.4 MB)
V Oiligarchy můžete všem těm zpropadeným ekologům ukázat, že těžit ropu je mnohem výhodnější, než-li ochraňovat přírodu. Čert ven tu zdevastovanou planetu, hlavní jsou přeci peníze.
Bloons… 90%
Bloons TD 3 (1.3 MB)
Pokud vás ještě neomrzely všemožné variace na slavný Tower Defense, jistě nepohrdnete ani mírně odlehčenou, přesto však nadmíru zábavnou verzí Bloons TD 3.
Warfare… 95%
Warfare 1917 (5.6 MB)
Další díl úspěšné flashové strategie zavede všechny vojevůdce do prostředí první světové války. Dokážete porazit nepřátele důmyslnou taktikou?
Momentum… 90%
Momentum Missile Mayhem 3 (10 MB)
Právě vám servírujeme ještě horký třetí díl legendární akční strategie Momentum Missile Mayhem. A co nového přináší? Zejména zbraně a nové techniky v boji, které ocení nejeden příznivce těchto her.
The Battle 90%
The Battle (421 KB)
The Battle je výborná flashová strategie, která vás během prvních minut hraní naprosto pohltí. Nevěříte? Uvěříte!
Epic War 89%
Epic War (5.6 MB)
Epic War je perfektní strategií s fantasy tématikou zabývající se dobýváním území. A že bitvy jsou hodně ostré!
Pandemic… 85%
Pandemic 2 (4.2 MB)
Pandemic 2 je druhým pokračováním poměrně komplexní hry, která si bere na paškál šíření bakterií a virů po celém světě. Nezažijete tak pouze epidemii smrtících nemocí, ale rovnou celou pandemii.
Vindex… 50%
Vindex Gladiator (3.9 MB)
Vindex Gladiator je hra tak trochu šmrnclá veleznámou tahovou strategií Heroes of Might and Magic. Takže kdo dřív táhne, ten dřív mele. Táhněte!
Flash… 80%
Flash Conquerors (5.6 MB)
Flash Conquerors vsází na taktiku i pohotovost. Ruku v ruce s ucházející grafikou a svižnou hratelností je dnes nabízená strategie příjemným překvapení.
Temple… 85%
Temple Guardian 2 (5.1 MB)
Temple Guardian 2 je světlou výjimkou potvrzující jinak pevné pravidlo, že kvalitních strategických her je na poli flashovek poskromnu.
The Plant 80%
The Plant (1.5 MB)
Dost možná jedna z nejpodivnějších flashových strategií vůbec. The Plant zkrátka nezapře svoje neotřelé pojetí. Zkuste a uvidíte sami!
Genghis… 90%
Genghis Khan (1.8 MB)
Šafránová strategie Genghis Khan stojí za hřích. Pokud s oblibou stáváte na vedlejším kopci a navigujete vlastní vojáky, budete v případě této hry jako doma.
Master… 90%
Master of Security (333 KB)
Chcete vědět, co se děje uvnitř vašeho počítače v okamžiku, kdy se nedíváte? Díky hře Master of Security máte možnost, dokonce i pomůžete svého miláčka bránit proti zlým softwarovým útokům!
Insurgo 80%
Insurgo (855 KB)
Insurgo je ve svém slova smyslu variací na povedený titul od Experimental Gameplay – World of Goo. Stavějte věž až do závratných výšin, ale nezapomeňte – nesmí spadnout!
Strategy… 85%
Strategy Defense 4 (7.7 MB)
Kvalitní strategické hry mezi flashovými tituly takřka vymřely. Tedy snad až na jednu výjimku nesoucí název Strategy Defense 4. Ubráníte své mocné sídlo před nájezdy nepřátel?
The Commanders… 90%
The Commanders Sister (3.2 MB)
The Commanders Sister je jednoduše perfektní válečnou strategií. Cílem je především střežit okolní cesty a přepadávat veškeré konvoje, které se na nich třeba jen na setinu vteřiny mihnou.
Hunger… 50%
Hunger Strike (608 KB)
Roztomilá variace na stavění věží kolem vytčené cesty, po níž si to v tomto případě vykračují jakási podivná červená stvoření.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z