Mansion:… 70%
Mansion: Impossible (121 KB)
Mansion: Impossible je sice název, který by se dal přišít nějaké svižné akční hře, nicméně v tomto případě přísluší strategickému počinu. A nutno dodat, že se nejedná o špatné dílko.
Legends… 85%
Legends of Hiro (2.4 MB)
Parádní RPG ve výtečném grafickém hávu, s příběhem a k tomu ještě něčím navíc. A s čím? No jsou v tom přece ženské se vším tím.. ehm... no prostě vykřičník! Hrajte!
Tower… 90%
Tower Defence (65.2 KB)
Po vlnách se k vám valí hordy nepřátel a vaším cílem je za získané peníze vybudovat takovou obranu, která všechny nápory přemůže... Jednoduchost zde přechází v Dokonalost s velkým D.
World… 80%
World Domination 2 (6.9 MB)
Druhý díl zábavné strategie World Domination je tady. Chcete se stát dominantním státem na planetě Zemi? Máte jedinečnou možnost.
Breeder 80%
Breeder (238 KB)
Ve hře Breeder dostanete pod svoji kontrolu králičí farmu. Musíte ji řádně rozmnožovat, nicméně dejte zároveň dobrý pozor na padající meteority!
Sindicate 80%
Sindicate (4.1 MB)
Promyšlená anarchisticky smyšlená, strategicko-akční a nikterak pobuřující či pohoršující hra. Jo, přesně to je Sindicate. Zabijte ty chcípáky!
Invasion 75%
Invasion (359 KB)
Postavte armádu a zničte nepřítele v této zajímavé strategické hře. Invasion dokonce obsahuje možnost rozehraný souboj ukládat.
Hustler 65%
Hustler (2.1 MB)
Staňte se alespoň na chvíli mafiánem. V Hustler budete létat z jednoho města do druhého, levně nakupovat zboží a draze jej posléze prodávat. Potřebujete totiž peníze na život i jiné věci.
Sea of… 85%
Sea of Fire (1.2 MB)
Postavte základnu, posléze vojsko a vydejte se vstříc nepříteli, jenž se vás snaží zničit. Sea of Fire je promyšlená a především povedená strategie, kterou byste si neměli nechat ujít.
Dotville… 80%
Dotville Deluxe (2.2 MB)
V této hře se musíte postarat o vlastní, stále se rozrůstající, městečko. Dokážete unést takové nelehké břímě? Zkuste právě nabízenou strategii a uvidíte.
Final… 75%
Final Defense 2: LS (5.8 MB)
Druhý díl akční strategické hry Final Defense přináší řadu změn. Stále ale musíte obránit svoji základnu před nepřáteli, vylepšovat své zbraně a získávat mnohé bonusy.
Rail of… 75%
Rail of War (7.9 MB)
Všude se to hemží nepřáteli a vaše jediná šance je postavit pořádný vlak, vybavit jej a dát se do boje. Rail of War je parádní akční hra s nemálem strategických prvků, tak ji nepřehlédněte.
Super… 85%
Super Robostruction (572 KB)
Pokud hledáte nápaditou a neotřelou budovatelskou hru, právě jste jednu našli. V Super Robostruction musíte v co nejkratším čase postavit co nejvíce robotů. Ovšem nejedná se o úkol jednoduchý.
McDonalds… 80%
McDonalds Game (1.4 MB)
Trochu vtipně pojatá, ovšem propracovaná strategická hra provázející vás celým koloběhem výroby hamburgerů. Kravička, zelená, to je moje potěšení...
Micro… 80%
Micro Life Game (551 KB)
Micro Life Game je nápaditá a prazvláštně vyhlížející hříčka, ve které budete pěstovat vlastní druh jakýchsi podivně vyhlížejících tvorů. Musíte je živit a pečlivě se o ně starat. Venku číhá spousta nástrah.
World… 70%
World Domination (2.8 MB)
Nechybí vám nějaká nová strategická hra? Ve World Domination se ujmete moci jednoho z nejsilnějších států a budete jej vést vstříc válkám.
Storm… 69%
Storm the House 2 (298 KB)
Vaši pevnost se snaží zničit proradní nepřátelé. Musíte je proto všechny zastavit – prvně obyčejnou střelnou zbraní, později různými kulomety, bombami apod.
The Blade… 84%
The Blade of Innocence (1.2 MB)
Dlouho jsme tu neměli strategii. Tak co si tedy jednou nějakou nezkusit? The Blade of Innocence čeká jenom na vás.
Scary… 76%
Scary sleepover (899 KB)
Vyžeňte z domu hrůzy nezvaného hosta, jenž se usídlil v jednom z několika pokojů. Dožeňte ho až k samotnému šílenství, vyděste ho, ať mu běhá mráz po zádech.
Book of… 73%
Book of spells (648 KB)
Dokážete pomoci farářovi ve vyčarování piva? Dejte však pozor, abyste si nepodpálili dům či nevytvořili zombí na svém pozemku.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z