Homework… 65%
Homework Tower Defence (652 KB)
Nikdo nemá rád domácí úkoly. V této hře je můžete beztrestně ničit, ba dokonce to bude váš hlavní úkol! Do bojě za svět bez úkolů!
The Last… 85%
The Last Village (12 MB)
Rudý bratře! Nyní musíš pomoct bojovat našemu kmenu Apačů proti bílým mužům a jejich ohnivé vodě! Nechť při Tobě stojí sám velký Manitou.
Oil Night 65%
Oil Night (2.3 MB)
Divoký západ byla krutá doba a kdo měl ropu, ten byl rázem na koni. Dokážete ale svůj vrtu ubránit proti tvrdé konkurenci?
Epic War… 85%
Epic War 3 (12.2 MB)
Bojujte proti monstrům, dobývejte hrady, broďte se potoky krve nepřátel! To je strategie Epic War 3, kterou byste rozhodně neměli minout.
Epic War… 85%
Epic War 2 (12 MB)
Pokračování skvělé straterie Epic War je tady! Ponořte se do podmanivého světa plného krvavých bojů, vítězství a porážek!
Turn Based… 75%
Turn Based Battle (3.2 MB)
Převtělte se do role statečného elfa Jamese a bojujte se zlými monstry tak dlouho, než vám dorazí na pomoc spojenci.
Flat Bread… 75%
Flat Bread Express (1.7 MB)
Pracovat ve fastfoodu v reálu je těžké. Ovšem virtuální realita nebude o nic jednodušší! Nevěříte? Vyzkoušejte Flat Bread Express.
Grow Nano 75%
Grow Nano (334 KB)
Oblíbený žlutý pinďulák vlastnící věž, ostrov a kostku je vážně nemocný! Musíte mu pomoci! P.S.: Třeba vám pak odkáže ten ostrov.
Bunni 75%
Bunni (9.1 KB)
V roztomilé strategii Bunni se stanete králem králíčkovské země a vaším úkolem nebude nic menšího, než vybudovat pravou velmoc. Králičí velmoc.
Warfare… 95%
Warfare 1944 (8.3 MB)
Ve Warfare 1944 na vlastní kůži ochutnáte pravou chuť války se veškerým jejím utrpením a bolestí. Jako byste byli ve skutečném boji. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Grow Tower 70%
Grow Tower (732 KB)
Grow Tower je nástupce titulů Grow Island a a Grow Cube. Pokud rádi experimentujete a nevadí vám kratší hrací doba, tak směle do hraní.
Grow Cube 75%
Grow Cube (271 KB)
Dokážete vypěstovat vlastní civilizaci až na úplný vrchol evoluce? V Grow Cube se o tom sami přesvědčíte. Schálně, na kolikátý pokus se vám to povede?
Antbuster 75%
Antbuster (377 KB)
Mravenčí armáda by si ráda smlsla na vašem dortíku. To tak přeci nemůžete nechat, proto rozmistěte střílny a vrhněte se do boje!
Swine… 75%
Swine Flu (100 KB)
Prasečí chřipka v posledních dnech děsí celý svět, a tak byla jen otázka času, kdy se toho chytnou tvůrci her a vše si vyloží po svém. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Elite… 85%
Elite Realtor (817 KB)
Pracovat v realitní kanceláři může být velká zábava. Pokud si vyberete titul Elite Realtor nebudete litovat, domky se zde totiž prodávají jedna radost.
Avalancher 70%
Avalancher (700 KB)
Jen opravdoví šílenci můžou vědomě vyhledávat laviny. Hlavní hrdina hry Avalancher se do této skupiny řadí, a tak vám nezbude nic jiného, než mu zachraňovat život. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mushroom… 75%
Mushroom Revolution (2.8 MB)
Mushroom Revolution je další z řady tower defense her. Tentokrát se však přesunete do pohádkového lesa plného hub, který jako by si odskočil ze Šmoulů.
Flash… 80%
Flash Chess (267 KB)
Šachové simulátory jsou sice tituly jen pro několik málo vyvolených, nicméně Flash Chess by mohly zaujmout i naprosté začátčníky.
Airport… 60%
Airport Madness (3.5 MB)
V Airport Madness se z vás stane správce letiště, který musí každý den korigovat letový provoz. A věřte mi, není to žádná legrace...
Youda… 85%
Youda Farmer (10 MB)
V době finanční krize je farmaření nebezpečný byznys. Ale pokud se na to podíváte z virtuální stránky, zažijete spoustu legrace. A navíc neproděláte ani korunu. Nejen proto vám Youda Farmer včele doporučujeme.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z