Dragmanards 75%
Dragmanards (4 MB)
Představa draka, který nedokáže ochránit své panství je přinejmenší úsměvná, ale ve hře Dragmanards také pravdivá. Budete se do celé záležitosti muset vložit osobně.
Demonrift… 80%
Demonrift TD (7.5 MB)
Demonrift TD je důstojným reprezentantem svého žánru. Tahle tower defense strategie si vaši pozornost dokáže získat klidně i několik desítek minut.
Drone… 80%
Drone Wars (2 MB)
Podařených strategických her je mezi flashfunkami jako šafránu. Nyní vám ale přinášíme jeden opravdu pěkný vesmírný kousek.
Da Club 80%
Da Club (882 KB)
Toužili jste někdy po založení své vlastní diskotéky? Nyní máte jedinečnou možnost vytvořit svůj vlastní klub a pěkně to tam roztočit!
D-fence… 80%
D-fence 2 (5 MB)
Svět je stále ve válce. A ať se týká čehokoliv a je v jakékoliv formě, nikdy nepřinese nic dobrého. V D-fence 2 přitom musíte postavit obranné základny, které dokáží odolat nepřátelům.
Defender 70%
Defender (4.2 MB)
Že je flashfunkových strategií jako šafránu, to snad ani není třeba připomínat. Občas se ovšem naskytne možnost nějakou opravdu dobrou vyzkoušet. A ta chvíle právě nastala.
Desktop… 70%
Desktop Tower Defense (388 KB)
Desktop Tower Defense sice nevypadá hezky, ale zato je neuvěřitelně návykový. Postavte střílející věže tak, až přes vaše území nepronikne ani jeden nepřítel!
Dotville… 80%
Dotville Deluxe (2.2 MB)
V této hře se musíte postarat o vlastní, stále se rozrůstající, městečko. Dokážete unést takové nelehké břímě? Zkuste právě nabízenou strategii a uvidíte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z