Bunni 75%
Bunni (9.1 KB)
V roztomilé strategii Bunni se stanete králem králíčkovské země a vaším úkolem nebude nic menšího, než vybudovat pravou velmoc. Králičí velmoc.
Bloons… 90%
Bloons TD 3 (1.3 MB)
Pokud vás ještě neomrzely všemožné variace na slavný Tower Defense, jistě nepohrdnete ani mírně odlehčenou, přesto však nadmíru zábavnou verzí Bloons TD 3.
Burger… 90%
Burger Restaurant (6 MB)
Starejte se o svoji restauraci - vařte, uklízejte a hlavně nic nespalte! Neříkám, že například umývat špinavé nádobí je vaším snem, avšak v případě Burger Restaurant se budete opravdu bavit. A za zmínku stojí i pěkná hudba hrající do pozadí. Inu, zkuste a uvidíte!
Backyard… 90%
Backyard Buzzing (1.3 MB)
Backyard Buzzing je přímo nejhustější hmyzí strategie, kterou jste kdy mohli zkusit. Budete vést armády brablenců a dalších tykadlokopytníků proti nepříteli, jenž vás chce jednou provždy zničit.
Breeder 80%
Breeder (238 KB)
Ve hře Breeder dostanete pod svoji kontrolu králičí farmu. Musíte ji řádně rozmnožovat, nicméně dejte zároveň dobrý pozor na padající meteority!
Book of… 73%
Book of spells (648 KB)
Dokážete pomoci farářovi ve vyčarování piva? Dejte však pozor, abyste si nepodpálili dům či nevytvořili zombí na svém pozemku.
Blob Farm 80%
Blob Farm (404 KB)
Chcete mít farmu s barevnými kuličkami? Pojďte si takovou pořídit v právě nabízené hříčce.
Bungee… 70%
Bungee Bandit (381 KB)
Zlaté prsteny. Jsou všude a vy je musíte posbírat. Malinkatá hříčka, která je trochu přitažená za vlasy, neboť do jisté míry paroduje trilogii knih a filmů Pán Prstenů.
Baby Drop 65%
Baby Drop (246 KB)
M. Jackson má už po krk dětí. Rozhodl se je vyhazovat ze střechy svého bytu. Je tak pouze na vás, kolik jich dokážete zachránit. Spaste životy těch nemluvňat!
Bobo´s… 75%
Bobo´s Cheese (139 KB)
Bobo si žil v klidu ve svém domečku do té doby než se mu tam nastěhovaly žravé myši, které mu žrali všechen sýr co našli. A tak se Bobo nas... upil vytáhl pasti a pustil se do nich...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z