Army of… 80%
Army of Ages (10.5 MB)
Invaze mimozemšťanů se dá odvrátit je jedním způsobem - použitím obrovské armády! V Army of Ages budete mít hned několik armád z různých historických období.
Age of… 80%
Age of Defense 3 (6.9 MB)
Nejnovější pokračování populární flashovky jde tak trochu jiným směrem, ovšem opět se můžete těšit na neutuchající bitevní vřavu.
Age of… 85%
Age of Kingdom (10.3 MB)
Flashová strategie Age of Kingdom vás mile překvapí svou propracovaností, skvělým zpracováním a výbornou atmosférou.
Age of… 80%
Age of Defense (9.2 MB)
Nový přírůstek do rodiny famóních flashových strategií nese název Age of Defense a připoutá vás k monitoru na desítky minut!
Alexander:… 85%
Alexander: Dawn of an Empire (5.2 MB)
Alexander Veliký patří k jedněm z největších vojevůdců historie. Dokážete se mu vyrovnat?
Airport… 70%
Airport Madness 3 (2.9 MB)
Letecký provoz dokázal řídit už i osmliteý chlapec, tak proč byste to nemohli zvládnout vy? Snad se vám to, narozdíl od něj, podaří bez obětí.
Amuse… 65%
Amuse Park (1.7 MB)
Cože?! Vy ještě nemáte svůj vlastní zábavní park? Bez něj jste ovšem absolutní nula, takže vám nabízíme možnost, jak si jeden rychle postavit.
Age of… 97%
Age of War 2 (10.9 MB)
Dokažte, že svou armádu dokážete provést všemi možnými historickými obdobími a nakonec udolat nepřítele.
ASUS Motherboard… 65%
ASUS Motherboard Mayhem (2.3 MB)
Taková základní deska může skrývat mnohá tajemstí. V této flashovce se například dozvíte, že i v křemíkovém světě se odehrávají nelítostné boje.
Antbuster 75%
Antbuster (377 KB)
Mravenčí armáda by si ráda smlsla na vašem dortíku. To tak přeci nemůžete nechat, proto rozmistěte střílny a vrhněte se do boje!
Avalancher 70%
Avalancher (700 KB)
Jen opravdoví šílenci můžou vědomě vyhledávat laviny. Hlavní hrdina hry Avalancher se do této skupiny řadí, a tak vám nezbude nic jiného, než mu zachraňovat život. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Airport… 60%
Airport Madness (3.5 MB)
V Airport Madness se z vás stane správce letiště, který musí každý den korigovat letový provoz. A věřte mi, není to žádná legrace...
Age of… 95%
Age of War (3.5 MB)
Možná to tak nevypadá, ale tato hra je jednoduše geniální! Stavte vojáky a snažte se přebít nepřítele. Opevňujte základnu a za žádnou cenu nevzdávejte boj!
Anti TD 80%
Anti TD (1.3 MB)
Anti TD je zajímavý logicko-strategický počin, v němž musíte vyslat vlastní vojenské síly vstříc nebezpečí v okolí. Všude jsou ale nepřátelé, přitom cesta k úniku je pouze jedna.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z