Rune Raiders 80%
Rune Raiders (7.1 MB)
Jen ti nejbrilantnější stratégové mohou pokořit Rune Raiders. Pokud myslíte, že mezi ně patříte, tak směle do toho.
Dragmanards 75%
Dragmanards (4 MB)
Představa draka, který nedokáže ochránit své panství je přinejmenší úsměvná, ale ve hře Dragmanards také pravdivá. Budete se do celé záležitosti muset vložit osobně.
Symphonic… 75%
Symphonic Tower Defense Halloween (17.2 MB)
Speciální halloweenská edice originální tower defense strategie na sebe nenechala dlouho čekat. A je stejně dobrá jako původní titul.
Demonrift… 80%
Demonrift TD (7.5 MB)
Demonrift TD je důstojným reprezentantem svého žánru. Tahle tower defense strategie si vaši pozornost dokáže získat klidně i několik desítek minut.
WarLight 75%
WarLight (6.9 MB)
WarLight je flashová podoba oblíbené deskové hry Risk. Podaří se vám podmanit si celý svět?
Zombie… 70%
Zombie TD Reborn (3.8 MB)
Osud lidstva je ve vašich rukou! Podaří se vám odvrátit invazi nemrtvých? To už bude záležet výlučně na vašich strategických schopnostech. Ale fandíme vám.
Monster… 80%
Monster Corp (2 MB)
Chtěli byste mít vlastní zoologickou zahradu? A co takhle v ní vystavovat hrůzostrašná monstra? Ani to není v Monster Corp problém.
Army of… 80%
Army of Ages (10.5 MB)
Invaze mimozemšťanů se dá odvrátit je jedním způsobem - použitím obrovské armády! V Army of Ages budete mít hned několik armád z různých historických období.
Symphonic… 85%
Symphonic Tower Defense (11.4 MB)
Hudební tower of defense? Jak tohle může dopadnout? V případě Symphonic Tower Defense je výsledek výborný, tohle se musí zažít!
Heaven… 75%
Heaven or Hell 2 (6.7 MB)
Máte na to postavit se desítkám nepřátel ze samotného pekla? Tento boj doba proti zlu mohou vyhrát jen ti nejlepší z vás.
Crush… 80%
Crush The Castle 2 PP (10 MB)
Zbrusu nová várka levelů do Crush The Castle 2 je tady! A že mezi nimi tentokrát najdete opravdové unikáty.
Flagstaff:… 75%
Flagstaff: Chapter Four (13 MB)
Třetí pokračování oblíbené tahové strategie je tu! Pokud jste měli rádi předchozí díly, bude se vám líbit i tento. A pokud jste ještě žádný nehráli, nyní je skvělá příležitost.
zOMT 80%
zOMT (10.5 MB)
Tahle hra se vám bude určitě líbit. Zahrajete si v ní totiž na všemocného boha, kterého bezmezně uctívá jeden primitivní národ. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Shop Empire 70%
Shop Empire (1.7 MB)
Vybudujte to nejlepší a nejluxusnějšší nákupní centrum na světě. Netvrdíme, že to bude zrovna jednoduchá záležitost, ale rozhodně se u toho nebudete nudit.
Mad Arrow 70%
Mad Arrow (4.4 MB)
Postavte silnou armádu složenou z těch nejlepších spartských bojovníků a ubraňte svůj palác před nájezdy nepřátel!
Cursed… 93%
Cursed Treasure Level Pack (7.3 MB)
Nakupte jídlo, vypněte televizi, zatáhněte žaluzie. Proč? Čeká vás Cursed Treasure Level Pack, jedna z nejlepších flashovek poslední doby!
Crusier… 80%
Crusier Battleship 2 (5.3 MB)
Odložte papír a tužku, oblíbené "lodě" můžete hrát i na počítači. A je to stejně dobrá zábava. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
My Little… 85%
My Little Army (14.1 MB)
Vybudujte si svou malou armádu a zničte všechny nepřátelské vůdce. Nenechte se zakočit dětským zpracováním, v tuhých bojích vám tady nikdo nic nedaruje!
Pokemon… 80%
Pokemon Tower Defense (2.1 MB)
Tower defense strategie zaobalená v prostředí japonských příšerek jistě zaujme i nejednoho "nepokémonofilního" hráče.
Age of… 80%
Age of Defense 3 (6.9 MB)
Nejnovější pokračování populární flashovky jde tak trochu jiným směrem, ovšem opět se můžete těšit na neutuchající bitevní vřavu.
1 2 3 4 5 6 77 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z