Best Hockey… 75%
Best Hockey Game (2.2 KB)
Best Hockey Game dělá čest svému názvu - rozhodně se řadí mezi ty nejlepší hokejové flashovky na světě. V jednoduchosti totiž tkví síla.
Baseball… 70%
Baseball Smash (2.3 MB)
I při hraní baseballu se vám leckdy může hodit sniperská přesnost. Otestovat si ji můžete ve flashové hře Baseball Smash.
Blueprint… 60%
Blueprint Billiards (?)
Vyzkoušejte si billiard v trochu netradičním zpracování. Jestliže máte tuto hru rádi, bude vás bavit i dnešní flashovka.
Baskethead… 70%
Baskethead Breakneck (1 MB)
Už jsme tady měli různé verze basketbalu, nicmíně ten s hlavami zombie vám přinášíme poprvé. Určitě vyzkoušejte!
Basketballs… 70%
Basketballs Game (4.1 MB)
Nejen basketbaloví fanoušci mezi vámi by si neměli nechat ujít titul Basketballs Game.
Basketball… 70%
Basketball Tribe (3.5 MB)
Že baskebtal není zrovna vaší nejsilnější stránkou? Nevadí, stačí trocha cviku a rázem z vás bude virtuální Michael Jordan!
Backyard… 70%
Backyard Sports (1.8 MB)
Backyard Sports bychom mohli použít (a také použijeme) jako důkazní materiál k tomu, že baseball je vážně parádní sport!
Baseball 75%
Baseball (3.2 MB)
Jedna z nejlepších simulací baseballu ve flashové podobě je tady! Nezbývá tedy než popadnout pálku a vydat se nad stadion!
Bumper… 80%
Bumper Ball (757 KB)
Máte- li po ruce jednoho kamaráda na nic nečekejte a přiberte ho k počítači! Flashovka Bumper Ball je totiž ve dvou neskutečná zábava!
Bike Master 70%
Bike Master (1.8 MB)
"Sedni na motorku, zdolej všechny překážky bez pádu a dojeď do cíle!" To je motto titulu Bike Master. Na nic tedy nečekejte a pokořte ho!
BMX Master 80%
BMX Master (2.3 MB)
BMX Master se může směle zařadit mezi špičku ve svém žánru. A pokud nevěříte, klidně se o tom můžete přesvědčit na vlastní kůži. Nejlépe hned teď.
Bend Like… 70%
Bend Like Beckham (965 KB)
Backham dneska nemá den? To se teprve uvidí. V této hře si za něj můžete zakopat a kdo ví – třeba opravdu dáte nějaký ten gól ;-).
Bowling 74%
Bowling (413 KB)
Zahrajte si kuželky v tomto navýsost skvělém simulátoru. Vydrťte soupeře a ukažte mu, kdo bowling umí hrát lépe. Ale požol na paleček...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z