Free Kicker 65%
Free Kicker (2.2 MB)
David Beckham je (byl?) jedním z nejlepších střelců standardních situací. Jestliže si myslíte, že se mu můžete vyrovat, vyzkoušejte flashovku Free Kicker.
Last Touchdown 70%
Last Touchdown (2.5 MB)
Americký fotbal je sám o sobě dosti drsný sport, kde se mezi sebou hráči mydlí, co to dá. Copak se ale stane, když si jeden "fotbalista" razí cestu ulicí plnou lidí?
Power… 75%
Power Pool (500 KB)
Kulečník je doménou hospod a pochybných podnitků a zámožných lidí. Pokud nemáte peníze, za žádnou cenu se nechcete hnout od počítače, ale chtěli byste si tento sport vyzkoušet, zahrajte si Power Pool.
Race Horse… 75%
Race Horse Tycoon (529 KB)
Tajkůny jsou velmi oblíbeným herním žánrem, nicméně příliš inovace v nich, věru, nenalezntete. To by však mohl změnit titul Race Horse Tycoon, kde se ujmete role šéfa doposud bezejmenné dostihové stáje.
Downhill… 80%
Downhill Snowboard (4 KB)
Zima se kvapem blíží, a tak by bylo dobré prověřit si své snowboardové skilly bez toho, aniž byste sklidili posměch.
Golf Jam 75%
Golf Jam (1.1 MB)
Jak již název napovídá, v této hře se ocitnete na golfovém hříšti plném jamek, ztracených míčků a dalších nesmyslů těsně spjatých s tímto sportem.
Sprinter 50%
Sprinter (399 KB)
Na olympiádu se nedostane každý. Ve hře Sprinter se přitom ocitnete u běhu na krátké vzdálenosti. A v nich nevyhraje nikdo jiný, než ten nejrychlejší.
Pinch… 80%
Pinch Hitter (681 KB)
Baseball je především v západních zemích velice oblíbeným sportem, nicméně i v našich končinách se najde řada jeho příznivců. A právě ti by neměli přehlédnout Pinch Hitter.
Alex Trax 80%
Alex Trax (777 KB)
Pokud znáte slavnou Elastomanii, Alex Trax vás určitě zaujme. Namísto motorky se ale zhostíte obyčejného kola, s nímž musíte překonat nespočet překážek.
King of… 80%
King of Defenders (516 KB)
King of Defenders je perfektní, byť odlehčený simulátor „dávání gólů“. Stačí si stoupnout před branku soupeře a počkat na přihrávku spoluhráče. Porazíte protivníka?
Summer… 75%
Summer Games 2005 (701 KB)
Ach ano – přichází jaro. Je tedy na čase začít se hýbat, cvičit, sportovat. A co může být lepšího, než pořádná hra v podání letních olympijský her? :-D
Quibble… 75%
Quibble Race (2.4 MB)
Poměrně zajímavé „dostihy“, ve kterých vsázíte na ošklivé běžící potvůrky. Uznat se musí, že Quibble Race je jednoznačně podivuhodná, avšak zajímavá hra.
Bend Like… 70%
Bend Like Beckham (965 KB)
Backham dneska nemá den? To se teprve uvidí. V této hře si za něj můžete zakopat a kdo ví – třeba opravdu dáte nějaký ten gól ;-).
Stan James 70%
Stan James (591 KB)
Stan James je opravdu stylová fotbalová hra, ve které si zakopete a budete se snažit dát góly do branky. Jak dobří jste fotbalisti?
Harry… 50%
Harry Potter (406 KB)
Staňte se na chvíli Harrym Potterem a dokažte, že je opravdu tak dobrý chytač ve Famfrpálu, jak se o něm tvrdí. Nenechte Rona dát gól.
Virtual… 70%
Virtual Champions League (933 KB)
Zelená je tráva, fotbal to je hra... Pojďte si s námi zakopat, Virtual Champions League je vskutku roztomilá sportovní hříčka.
Lightning… 70%
Lightning Break (313 KB)
Kulečník. To jest sport mezi lidmi opravdu oblíbený a vyhledávaný. Ovšem povedených počítačových, a třeba i flashových, variant není mnoho. Avšak výjimka potvrzuje pravidlo.
Bowling 74%
Bowling (413 KB)
Zahrajte si kuželky v tomto navýsost skvělém simulátoru. Vydrťte soupeře a ukažte mu, kdo bowling umí hrát lépe. Ale požol na paleček...
Air Hockey 70%
Air Hockey (412 KB)
Stolní podoba ledního hokeje byla vždy zábavná. Jak na tom je ale jeho virtuální zpracování? Zkuste a uvidíte – můžete hrát i za Česko!
Disc Golf 89%
Disc Golf (192 KB)
Originální, neotřelá a zábavná hra, v níž se musíte trefit létajícím diskem do vytčeného koše. Rozhodně zkuste!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z