Baseball 75%
Baseball (3.2 MB)
Jedna z nejlepších simulací baseballu ve flashové podobě je tady! Nezbývá tedy než popadnout pálku a vydat se nad stadion!
Office… 75%
Office Minigolf (241 KB)
Když se úředníci nudí, zahrají si na svém stole minigolf. Jak to může v kancelářích o poledních přestávkách vypadat se dozvíte v Office Minigolf.
Bumper… 80%
Bumper Ball (757 KB)
Máte- li po ruce jednoho kamaráda na nic nečekejte a přiberte ho k počítači! Flashovka Bumper Ball je totiž ve dvou neskutečná zábava!
Long Ball 50%
Long Ball (67.6 KB)
Umíte hrát baseball? V tom případě zkuste dát deset homerunů za sebou! Situaci vám navíc bude znepříjemňovat ucekaný komentátor.
Crunchball… 91%
Crunchball 3000 (3.7 MB)
Crunchball 3000 je futuristická verze amerického fotbalu se vším všudy. Jestli máte rádi hry, je pro vás tohle přímo povinnost.
Hit The… 80%
Hit The Jackpot 2 (295 KB)
Lukostřelba online? Proč ne, vyzkoušejte Hit The Jackpo 2, kde si tohoto sportu užijtete dosytosti. S pěkným grafickým zpracováním k tomu. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Bike Master 70%
Bike Master (1.8 MB)
"Sedni na motorku, zdolej všechny překážky bez pádu a dojeď do cíle!" To je motto titulu Bike Master. Na nic tedy nečekejte a pokořte ho!
BMX Master 80%
BMX Master (2.3 MB)
BMX Master se může směle zařadit mezi špičku ve svém žánru. A pokud nevěříte, klidně se o tom můžete přesvědčit na vlastní kůži. Nejlépe hned teď.
Penalty… 70%
Penalty Shootout Jun (307 KB)
Penalta se nedá chytit, penalta se dá jen špatně kopnout. O pravdivosti tohoto přísloví se budete mmoci přesvědčit v Penalty Shootout Jun.
James… 70%
James The Beach Zebra (2.9 MB)
I taková zebra se jednou může zbláznit a dát se kupříkladu na surfing. Asi se budete divit, ale ono je to vlastně docela i jde.
Snowboardign… 70%
Snowboardign Supreme 2 (1.2 MB)
Popadněte prkno, nasedněte do helikoptéry a hurá na svah! Při cestě dolů nezapomentě dělat triky, abyste zapůsobili na porotu.
Rooney… 70%
Rooney On The Rampag (889 KB)
Známý bouřlivák Wayne Rooney se nechal inspirovat nejslavnější hlavičkou Zinedina Zidana a vrnul se kosit nebohé hráče portugalské reprezentace.
Penguin… 70%
Penguin Skate (884 KB)
Kdo říkal, že tučňáci neumí jezdit na snowboardu? Náhodou, tito černobílí tvorečci ovládají prkno lépe než samotný Shaun White!
Snowboard… 65%
Snowboard Stunts (737 KB)
Ve Snowboard Stunts si užijete spoustu bílého prašanu, velkých skokánků a hlavně úžasných triků, co se na prkně dají dělat.
Downhill… 85%
Downhill Snowboard 3 (691 KB)
Třetí díl parádní snowboardové simulace je tady! A protože by byla škoda jej minout, dnes vám ho přinášíme na zlatém podnose.
Downhill… 85%
Downhill Snowboard 2 (594 KB)
Chcete-li si pořádně užít sněžné radovánky, popadněte prkno, navlečte bundu, sedněte za PC a zahrajte si Downhill Snowboard 2!
Power… 85%
Power Pool 2 (945 KB)
Power Pool 2 je jeddna z nejlepších flashových adaptací kulečníků vůbec. Právě proto nelze než tento titul doporučit každému zapálenému hráči.
Sprint… 55%
Sprint Race 3D (536 KB)
Flashové závody v třetím rozměru nejsou zase až tak obvyklé, což už je samo o sobě důvod, proč byste měli Sprint Race 3D vyzkoušet na vlastní kůži.
Free Board 70%
Free Board (1 MB)
Jestliže si chcete alespoň virtuálně užít poslední zbytky sněhu, tak vyzkoušejte Free Board, kde se můžete směle vrhnout na svah a vyzkoušet si slalom.
Monster… 70%
Monster Truck Nitro (3.4 KB)
Monster Truck Nitro sic ve svém žánru nepřináší nic nového, ale i přesto vás dokáže zaujmout. Důkazem budiž i mimo jiné povedená grafická stránka hry.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z