Zombies… 70%
Zombies vs Penguins (4 MB)
Zombie jsou velmi nepopulární i v živočišné říši. Iniciativy se proto chopili tučňáci, kteří se rozhodli všechny nemrtvé poslav tam, kam patří - pod drn.
Zombie… 60%
Zombie Sports: Golf (1.8 MB)
Naše staré známé zombie sw tentokrát patřičně vystrojily, nasadily čepec a zkusily dokázat, že nějaký Tiger Woods je proti nim nula.
Zombie… 70%
Zombie Sports: Football (1.8 MB)
I zombie umí hrát fotbal. A dokonce možná ještě lépe než naše fotbalová reprezentace.
Zoo Escape 70%
Zoo Escape (2.8 MB)
Chudáci zvířátka na dětské farmě. Malí caparti na ně pořád šahají, překrmují je, dloubou do nich prsty - to chce plánovaný útok!
Zyl 65%
Zyl (1.4 MB)
V této poměrně jednoduché hříčce je vaším úkolem odhadnutí správné chvíle na spuštění míčku tak, aby se dostal přes všechny překážky do své jamky.
Zombie… 80%
Zombie Analyzer (2.6 MB)
Není nad staré dobré kvizy. Tentokrát ale v poněkud (ne)mrtvolnějším podání. Chcete vědět více? A jste doma sami? Jestli ano, ani to nespouštějte.
Zákony… 75%
Zákony schválnosti 4 (1.5 MB)
Třetí díl zlomyslné adventury Zákony schválnosti se u vás hráčů setkal s úspěchem. Je čvrtý díl alespoň stejně kvalitní?
Zákony… 70%
Zákony schválnosti 3 (1.1 MB)
Ve skvělé německé adventuře Zákony schválnosti 3 budete muset vytočit jednoho ubohého politika. Loveckou past na zem, marihuanu do čaje či ostřikovač květin do kávy - nešetřte ho!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z