Sticky… 75%
Sticky Linky (2.1 MB)
Chytlavá hříčka s pěkným zpracováním a neuvěřitelnou chytlavostí - je snad třeba dodávat ještě něco navíc? Snad jen: hrajte!
Save My… 65%
Save My Tree (2 MB)
Jak dopravit vodu k vyschlému stromu? To je jediný problém, který vás v této flashovce bude zajímat.
Soldier… 70%
Soldier Diary (2.2 MB)
Podaří se vám dostat ze nepřátelského zajetí? Namísto hrubé síly zde však budete muset používat logické myšlení.
Sleepy… 80%
Sleepy Gems (1 MB)
Dnes tu pro vás máme něco extra. Extra návykovou, extra chytlavou a extra zábavnou hríčku Sleepy Gems. Podaří se vám odstranit všechny spící kameny?
Safari… 70%
Safari TIme (5.4 MB)
Prázdniny se už sice chýlí ke svému konci, ale to vám rozhodně nebude bránit v tom, abyste se podívali do Afriky a pomohli tam jedné sympatické zebře, která navíc umí řídit jeep.
Snail… 80%
Snail Bob 2 (5.7 MB)
Šnek Bob se vrací v nové a ještě lepší formě. Dobroddružství malého hlemýždě si vás určitě získají a ani po mnoha prosbách nepustí.
Srolless 70%
Srolless (4.2 MB)
Nenásilná logická hříčka s ninjou v hlavní rolu? Ano, i zabíjet se dá mírným způsobem. Přesvědčete se o tom sami na vlastní kůži.
Sugar… 50%
Sugar Sugar (860 KB)
Oslaďtte si život s touto logickou arkádou, v níž musíte naplnit všechny prázdné hrníčky cukrem Příjemnou zábavu. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Snail… 70%
Snail Bob (4.3 MB)
Šnek Bob se vydává na strastiplnou cestu do své nové domoviny. Jenže těch strastí se na něj navalí tolik, že to sám nezvládne. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Shine… 75%
Shine Wars (2.2 MB)
Zahrajte si na boha a změňte noc zpátky v den. A není to zase až tak těžké, jediné, co budete potřebovat, je bystrý mozek.
Smileys… 85%
Smileys Showdown (2.8 MB)
Nemáte rádi smajlíky? Hnusí se vám všudypřítomné veselé ksichtíky? Taj je vyhoďte do vzduchu. Úplně všechny.
Screw… 80%
Screw the Nut (1.3 MB)
Dostat matku ke šroubku, o to zde běží. Ovládáte fyziku a její zákony natolik, aby se vám na první pohled jednoduchý úkol povedl?
ShapeShape 80%
ShapeShape (887 KB)
ShapeShape je originálním a osvěžujícím zážitkem, který se skvělě hodí na odreagování. Pan čtvereček právě přichází...
Squared… 70%
Squared Up (7 MB)
Squared Up je logická hra určená jen těm nejostřílenějším hráčům, kteří se nebojí přemýšlet. Jen pozor, abyste se neupřemýšleli k smrti.
Shields… 70%
Shields of Gemland (4.9 MB)
Shields of Gemland je výzvou pro všechny hráče logických her. Dokážete pokořit všech osmdesát levelů a posbírat tak všechny diamanty?
Saunavihta 70%
Saunavihta (2.4 MB)
Hlavní hrdina hry Saunavihta je blázen do saun. Jedinou šanci, na jeho přežití je tak dostat se přes všechny sněhové překážky až ke svému cíli.
Splitter… 80%
Splitter 2 (6.9 KB)
Splitter 2 se řadí právě mezi ty hry, které jednou večer zkusíte a neodejdete od nich, dokud je nedokončíte. Chcete ještě jinou záruku kvality?
Shift… 80%
Shift 4 (3.3 MB)
Třetí pokračování oblíbené flashovky je tady! Podívejte se do černobílého světa, klidně i vzhůru nohama. Zábava je zaručena.
Super… 50%
Super Karoshi (4.7 MB)
Zvláštní kostičkovaný pán opět přichází na vaše monitory se snahou o co nejefektivnější sebevraždu. Kdy už si dá konečně pokoj? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Spewer 80%
Spewer (2.6 MB)
Spewer je název hlavního hrdiny stejnojmenné hry, tedy růžové bublinky, která vesele poskakuje kanály. Pomozte jí dostat se k cíli!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z