Kings… 80%
Kings Guard (8.2 MB)
Vyzkoušejte si tuto povedenou flashovku, kde výsledek krvavé bitvy závisí pouze na vašem logickém myšlení. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Ka-Bloom… 85%
Ka-Bloom! (3.8 MB)
Ka-Bloom! je perfektní logickou flashovkou, která kromě toho, že nenechá v klidu vaše mozkové závity, zároveň pěkně podráždí oči a uši svým neobvyklým zpracováním. Spojit a sežrat!
Kill The… 60%
Kill The Wabbits (1.2 MB)
Zajíček ve své jamce sedí sám... tak mu tam pošlete nějakou společnost! nejlépe v podobě dobře mířené dělové koule!
Karoshi… 85%
Karoshi Suicide Salaryman (3.3 MB)
Smrt z přepracování není žádná legrace. Tedy alespoň v případě flashovky Karoshi Suicide Salaryman. Upozorňujeme, že pokud se pokusíte provádět podobné kousky v reálu, pravděpodobně budete letos na Vánoce pomáhat Ježíškovi rozvážet dárky.
Kullors… 50%
Kullors Unlimited (1.4 MB)
Jak už název napovídá, v této hře půjde především o barvy. Respektive před vámi povstane nelehký úkol – zbavit se všech podivných tvorů na obrazovce co nejhbitějším „křížením“.
KONNECTORS 69%
KONNECTORS (730 KB)
Auto umístěné na kraji města musí dojet na jeho druhý konec. Jenže žádná cesta tam nevede, vaším úkolem je proto ji postavit.
Křišťálová… 80%
Křišťálová koule (119 KB)
Vcelku zajímavá hra, která hádá číslo, jež si právě myslíte. Myslete si na dvojcifernou číslici, její obě čísla sečtěte a následně výsledek odečtěte od onoho původního čísla. Vyšel vám stejný výsledek? Porovnejte znak…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z