Gone Fishing 50%
Gone Fishing (2 MB)
Nudíte se? Pojďte si zarybařit. Ve virtuálním světě navíc k jedinečným úlovkům nepotřebujete mít profi vybavení. Bohatě vám postačí myš.
Gluey… 80%
Gluey 2 (1.2 MB)
Logický rychlík jménem Gluey 2 právě staví v naší stanici. Lístek je zcela zdarma, takže pokud se nebojíte zběsilé jízdy ve vašich mozkových závitech, nastupujte. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Gap Monsters 65%
Gap Monsters (2 MB)
Zabíjení monster může být leckdy velmi záludná záležitost. Například když nemáte po ruce žádný kulomet a budete se muset spolehnout jen na své logické myšlení.
Globs:… 80%
Globs: Path of the Guru (1.6 MB)
V jádru jednoduchý koncept Globs: Path of the Guru si vás dokáže omotat kolem prstu klidně i na celé odpoledne. Proto si raději nic neplánujte.
Gluey 80%
Gluey (669 KB)
Pomozte uvězněným blobům zpět na svobodu! Vždyť kdo by tyto rosolovité kuličky neměl rád, že? Navíc když u toho hraje tak skvělá hudba.
Gray Scale 70%
Gray Scale (4.9 MB)
Bylo jednou jedno kolečko, které mělo za úkol dokutálet se k druhému kolečku. Jenže bez pomoci jistého hráče to nikdy nemůže dokázat. Hodně štěstí!
Guardian… 70%
Guardian Rock (3.7 MB)
Hordy archeologů se vrhly do chrámu, kde odpočítváte vy, jakožto strážcovský kámen. Vezměte jim jejich nadšení jednou dobře mířenou ránou.
Giraffe… 80%
Giraffe Above (494 KB)
Princip žravého hada, co zbaští vše na co přijde je už notně starý a ohraný. Nicméně když do jeho role dosadíte sympatickou žirafu s dlouhým krkem, čeká na vás až překvapivě dobrá zábava.
Guide… 70%
Guide Lines (3.1 MB)
V Guide Lines se budete muset snažit dostat futuristickou kuličku do cílové brány, a to pomocí kreslení přímek. Cestu vám navíc zkříží různé překážky a zákruty.
Gravity… 85%
Gravity Master (1.4 MB)
Rádi si jen tak čmrkáte po papíře? Ano? Pak toho neváhejte využít v Gravity Master, kde právě kreslením různých objektů posnujete kuličku tak, aby sesbírala všechny bodíky. Zktátka taková flash předělávka výtečného Crayon Physics.
Gravity… 65%
Gravity Hook (2.5 MB)
Gravity Hook je nenáročnou logickou záležitostí, která překvapí příjemnou hratelností a celkovým retro zpracováním.
Grid Memory 70%
Grid Memory (327 KB)
Grid Memory je logická hříčka, která ozkouší vaši paměť i postřeh na čtvercové ploše. a přestože jde o jednoduché dílo, na zábavnosti mu to pranic neubírá.
Gems Puzzle… 70%
Gems Puzzle Game (619 KB)
Příjemná logická hra, v níž musíte utvořit tři a více spojení stejnobarevných drahokamů. Pokud se vám to podaří, dojde k jejich zmizení, podobně jako v tetrisu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z