Binga 70%
Binga (4.8 MB)
Binga v sobě skrývá několik orignálních miniher, které vám zpříjemní nejedno nudné odpoledne (nebo konec školního roku).
Blocks 70%
Blocks (2.1 MB)
Že jsou klasické match 3 hříčky už dávno překonané? Ale kdeže, logický rychlík Block vás přesvědčí o tom, že stále mají co říci.
Blueprint… 80%
Blueprint 3D (11.3 MB)
Jakou máte prostorovou představivost? To důkladne otestuje titul Blueprint 3D. Z8bavnou formou a hlavně zcela zdarma.
Bob the… 70%
Bob the Robber (8.8 MB)
Bob se na dráhu zloděje dostal už jako malé batole, nicméně teď potřebuje vaši pomoc, aby se ve zlodějské hierarchii posunul výš.
Bubble… 80%
Bubble Shooter (134 KB)
Bubble Shooter je přesně ta návyková hra, která vás zabaví na celé odpoledne. Ba co víc, nebudete se jí moct zbavit ani po několika dnech!
Biogems 80%
Biogems (53.8 KB)
Bojovat se dá nejen zbraněmi, ale také hlavou. V Biogems si vyzkoušíte právě ten způsob boje, v němž musíte zapojit mozkové závity.
Blinkz 70%
Blinkz (2.2 MB)
Blinkz je jako stvořený pro příležitostné hráče, nebo zkrátka jen ty, kteří si chtějí zahrát nějakou sympatickou logickou hříčku. Vyzkoušejte.
Balance… 60%
Balance Physics (1.9 MB)
Balancováním až k cílové pásce. Takový nějaký by asi byl podnadpis k této hře. Právě balanc si zde totiž střihne roli vašeho úhlavního nepřítele.
Bridge… 75%
Bridge Tactics 2 (3.1 MB)
Zapomeňte na tanky, kulomety či roty pěšáků. V Bridge Tactics vám bude na zneškodnění nepřátel stači pár dynamitů.
Bustabrain… 70%
Bustabrain 2 (3.7 MB)
Na procvičení mozku není nic lepšího, než nějaká logická hra. S novinkou jménem Bustabrain 2 rozhodně nic nezkazíte. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Boom Hockey 70%
Boom Hockey (4.9 MB)
Hrát hokej s bombou vám v žádném případě nedporučujeme. Nicméně v případě Boom Hockey je to jak bezpečné, tak i zábavné.
Bloons… 70%
Bloons 2 Christmas Pack (2.8 MB)
Vánoční edice svižné logické arkády přináší několik desítek nových levelů a speciálních bonusů. Vhodné jak pro fanoušky prvních dílů, tak i pro úplné začátečníky.
Bomboozle… 75%
Bomboozle 2 (3.6 MB)
Spojujte stejnobarevné ksichtíky a vytvořte si vlastní pestrobarevný svět. Bomboozle 2 je skvělá odreagovačka na večer!Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Bloons… 80%
Bloons 2 (3.4 MB)
S hlavním hrdinou hry, sympatickým opičákem, budete muset zničit co nejvíce nafukovacích balónků. Dokážete pokořit všech 100 levelů?
Building… 75%
Building Blaster 2 PP (2.5 MB)
Do pokračování oblíbené destrukční flashovky přibyla padesátka levelů. Kdo z vás je dokončí jako první?
Bridge… 75%
Bridge Tactics (2.5 MB)
Ničit mosty ještě nikdy nebylo tak zábavné. Zvlášť když spolu s nimi strhnete do pekla i několik nepřátelských aut a tanků.
Building… 80%
Building Blaster 2 (1.8 MB)
Nestačila vám dávka detonací z minula? Dobře, máme tu pro vás novou, ještě čerstvou. TŘI, DVA, JEDNA - BOOM!
Bad Pussy 50%
Bad Pussy (5.6 MB)
Jako zajatci ve světě rozdílů si budete připradat při hraní flashovky Bad Pussy. Jsou všude a vy je musíte všechny odhalit.
Battle… 70%
Battle of Lemolad (3.5 MB)
Battle of Lemolad se na první pohled tváří jako středověká strategie, ale zdání klame - jde o pravověrnou logickou 3 match hru.
Bricks… 80%
Bricks The Legend (4 MB)
Zahrajte si tetris v poněkud jiné podobě za přítomnosti fyzikálních pravidel a středověkého prostředí. A pak, že už nelze vymyslet nic nového!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z