Tetris… 70%
Tetris Labs (1.3 MB)
Zkombinovat Tetris s obyčejnou plošinovkou a vytvořit tak logickou hru? To přeci nejde. Nebo ano?
The Invisible… 70%
The Invisible Trousers (2.7 MB)
Elitní tým vyšetřovatelů řeší případ vraždy vlastního šéfa. Podaří se vám pokořit nástrahy všech levelů a přijít celé záhadě na kloub?
Click… 75%
Click The Frog (1.9 MB)
Click The Frog obsahuje dvanáct miniher zaměřených na váš postřeh, rychlost, přesnost a logické uvažování. Nuda? Ani náhodou.
Bustabrain… 70%
Bustabrain 2 (3.7 MB)
Na procvičení mozku není nic lepšího, než nějaká logická hra. S novinkou jménem Bustabrain 2 rozhodně nic nezkazíte. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Energy… 70%
Energy Physics (5.4 MB)
Hrát si s elektřinou se nevyplácí. V reálu to nikdy nezkoušejte, ale Energy Physics je docela psina. A bezpečná. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Sugar… 50%
Sugar Sugar (860 KB)
Oslaďtte si život s touto logickou arkádou, v níž musíte naplnit všechny prázdné hrníčky cukrem Příjemnou zábavu. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Hambo 60%
Hambo (785 KB)
James Bond? Rambo? Ale kdepak, největší drsňák je přece prasátko Hambo! Doufejte, že se mu nikdy nedostanete do cesty... Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Interlocked 75%
Interlocked (4.7 MB)
Interlocked je jedna z nejchytlavějších logických her poslední doby. Máte-li pod čepicí, určitě ji vyzkoušejte. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Vroom 75%
Vroom (765 KB)
Dostaňte autíčko z bodu A do bodu B. Nuda? Ale kdeže, test vašich logických schopností v kombinaci s kreativním myšlením. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Kings… 80%
Kings Guard (8.2 MB)
Vyzkoušejte si tuto povedenou flashovku, kde výsledek krvavé bitvy závisí pouze na vašem logickém myšlení. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Cloudy… 75%
Cloudy Game (2.5 MB)
Číňané proti špatnému počasí vyrukovali s raketami, vám bude muset v boji s deštivými mraky postačit váš mozek.
Collapse… 80%
Collapse It (4.6 MB)
Každému člověku se občas zachce mít po ruce několik náloží dynamitu, s jejichž pomocí by vylepšil svět.Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mooo 75%
Mooo (1.9 MB)
Když do provařeného herního principu přidáte originální nápad, může z toho vzniknout nad očekávání dobrý titul. Jako třeba v případě Mooo.Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
ClickPlay… 75%
ClickPlay 3 (3 MB)
ClickPlay 3 je další z řady logických hříček, které zábavnou formou prověří vaše logické myšlení.
Boom Hockey 70%
Boom Hockey (4.9 MB)
Hrát hokej s bombou vám v žádném případě nedporučujeme. Nicméně v případě Boom Hockey je to jak bezpečné, tak i zábavné.
Clayball 70%
Clayball (1.7 MB)
Tuhle flashovou záležitost si musíte vyzkoušet už jen kvůli tomu grafickému zpracování ála Neverhood!
Ornament… 70%
Ornament Key (3.1 MB)
Cestujte zpět časem do dob egytptské a mayské civilizace, kde na vás čeká patnáctka nelehkých skládanek, jež potrápí váš mozek.
Tealy… 80%
Tealy and Orangey (106 KB)
Převeďte dvojici barevných kuliček přes všechny nástrahy dvou desítek levelů. Vaše mozkoé závity vás budou proklínat.Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Monkey… 80%
Monkey Go Happy 3 (3.7 MB)
V této logické hře musíte rozveselit trojici posmutnělých opiček. Háček je v tom, že nejde o nijak jednoduchou záležitost.
Happy… 60%
Happy New Year 2011 (2.5 MB)
Na první pohled nemá rozmnožování héliových balónků s novým rokem nic společného, ale nenechte se oklamat.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z