Srolless 70%
Srolless (4.2 MB)
Nenásilná logická hříčka s ninjou v hlavní rolu? Ano, i zabíjet se dá mírným způsobem. Přesvědčete se o tom sami na vlastní kůži.
Fly Tangle 70%
Fly Tangle (407 KB)
Fly Tangle prověří rychlost vašeho logického myšlení. Za kolik vteřin dokážete poskládat obrazec tak, aby se v něm nekřížila žádná čára?
Take Something… 80%
Take Something Literally (368.4 KB)
Take Something Literally je zajímavá logická flashovka, která vás donutí zhasínat svíčky pomocí mikrofonu, utíkat před nástrahami restartováním prohlížeče a mnohé další. Zajímavé cvičení na alternativní myšlení.
Blinkz 70%
Blinkz (2.2 MB)
Blinkz je jako stvořený pro příležitostné hráče, nebo zkrátka jen ty, kteří si chtějí zahrát nějakou sympatickou logickou hříčku. Vyzkoušejte.
Drag and… 55%
Drag and Shoot (1 MB)
Přetáhnout kanón na správné místo, zamířit a vystřelit. Může to být jednodušší? Po pár levelch si to budete přát.
Feed the… 70%
Feed the Mooks (1.6 MB)
Není snažší způsob, jak odstranit překážky, než je pořádně nakrmit. Je to netradiční, ale funguje to. A velmi dobře.
Mind Breaker 65%
Mind Breaker (1.2 MB)
Skládat rozstříhané obrazce podle předlohy jsou známou zábavou už po mnoho generací. Není proto divu, že s s nám setkáte jako s flashovou hrou.
Jack In… 75%
Jack In The Box (2.3 MB)
Jak dostat čertíka - či spíše žolíka - zpátky do krabičky? Když do hry zapojíte minimálně část svých mozkových buněk, jistě na to brzy přijdete. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Ragdoll… 75%
Ragdoll Cannon 4 (3.3 MB)
O popularitě hry Ragdoll Cannon svědčí i množství pokračování původní hry. Ragdoll Cannon 4 je nejnovější v pořadí.
Balance… 60%
Balance Physics (1.9 MB)
Balancováním až k cílové pásce. Takový nějaký by asi byl podnadpis k této hře. Právě balanc si zde totiž střihne roli vašeho úhlavního nepřítele.
Bridge… 75%
Bridge Tactics 2 (3.1 MB)
Zapomeňte na tanky, kulomety či roty pěšáků. V Bridge Tactics vám bude na zneškodnění nepřátel stači pár dynamitů.
Cowning… 70%
Cowning Around (1.9 MB)
Lidé se dělí na dvě skupiny. Jednu klauny přímo zbožňují a ti druzí je zase nenávidí. Pokud patříte do prvního tábora, máme tu pro vás jednu lahůdku.
Inflate… 60%
Inflate Us (7.8 KB)
Vítejte ve světě, kde se ze čtverců stávají ovály, z oválů koule a tahle vykutálená banda má za úkol získat magický lektvar. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Vampire… 70%
Vampire Physics (2.2 MB)
Přeměnit člověka na upíra se dá i bez onoho oblíbeného kousnutí. Ve Vampire Physics stačí, aby se obě postavičky dotkly a máte vyhráno.
Crazy… 80%
Crazy Over Goo (5.3 MB)
DNes tu pro vás máme jednu jednoduchou rovnici - jedna bláznivá kulička + spousta různých překážek = ? Nevíte? No přece = zábava!
Mir and… 65%
Mir and Ror (643 KB)
Mir a Ror jsou kamarádi do deště. Kam jde Mir, jde i Ror, problém je, že každý jdou jiným směrem. Jak tohle může dopadnout?
Cool West 70%
Cool West (2.6 MB)
O tom, že tučňáci mohou být nesmírně vynalézaví, jste se mohli přesvědčit už v Madagaskaru. Tentokrát budete muset zabránit tučňáči invazi na Antarktidě.
Angry… 75%
Angry Animals (2.3 MB)
Když člověk nedokáže ze Země vyhnat partičku parazitujích příšer, je třeba, aby zakročila zvířata. Ovce, krávy, psi, kočky - jde se do boje!
Milk Quest 80%
Milk Quest (7 MB)
Pomozte malému koťátku dostat se ke kýžené láhvi plné mléka. Na cestě však stojí mnohé překážky, které budete muset společně s malým chlupáčem zdolat.
Paper… 70%
Paper Train Level Pack (2.5 MB)
Zbrusu nová nálož levelů prověří, zdali byste obstáli jako dispečer vlakové dopravy. Ještě že tohle není skutečnost...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z