Epic Rail 75%
Epic Rail (4.6 MB)
Jestliže jste alespoň jednou za život zachtěli být mašinfírou, je Epic Rail určen právě pro vás. Jen pozor na vlakové havárie!
I Need… 60%
I Need Air (3 MB)
I Need Air vám ukáže zajímavým způsob, jak zahrácnit tonoucího člověka. A budete k tomu potřebovat pouze jednu jedinou ponorku!
Monkey… 70%
Monkey Go Happy Marathon (4.4 MB)
To byste nevěřili, jak je těžké udělat radost jedné malé opičce. Že byste opravdu nevěřili? Tak si to vyzkoušejte!
Veichles… 70%
Veichles 2 (4.5 MB)
Auta! Hlavní roli v dnešní flashovce si střihnou sympatická auta, od strážce zákona, až po monstrózní dodávku či odvážný hasičák.
Bob the… 70%
Bob the Robber (8.8 MB)
Bob se na dráhu zloděje dostal už jako malé batole, nicméně teď potřebuje vaši pomoc, aby se ve zlodějské hierarchii posunul výš.
Above… 70%
Above Hell (2.5 MB)
Above Hell by mohla působit jako reklama na krevní banku. Nebo čistírnu obléků. Vaším úkolem je totiž dostat se z levelu bez poskvrněného oblečení navzdory hektolitrům krve kolem vás.
Ricochet… 70%
Ricochet Kills 2 Player Pack (2.7 MB)
Ricochet Kills 2 Player Pack je skvělou hrou na odreagování. Podaří se vám zneškodnit všechny muže v klobouku?
Bubble… 80%
Bubble Shooter (134 KB)
Bubble Shooter je přesně ta návyková hra, která vás zabaví na celé odpoledne. Ba co víc, nebudete se jí moct zbavit ani po několika dnech!
Gluey… 80%
Gluey 2 (1.2 MB)
Logický rychlík jménem Gluey 2 právě staví v naší stanici. Lístek je zcela zdarma, takže pokud se nebojíte zběsilé jízdy ve vašich mozkových závitech, nastupujte. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
ClickDeath… 70%
ClickDeath 2 (9.7 KB)
Zabíjet lidi pomocí samopalu, bomb či jiných zbraní dokáže každý. Ale zabít několik desítek lidí jen pomocí svého mozku, to už je něco.
Monkey… 80%
Monkey Go Happy 4 (4.6 MB)
Podaří se vám rozradostnit skupinku smutných opiček? Inu, budete muset, protože jinak tento titul nikdy nepokoříte.
Zombies… 70%
Zombies vs Penguins (4 MB)
Zombie jsou velmi nepopulární i v živočišné říši. Iniciativy se proto chopili tučňáci, kteří se rozhodli všechny nemrtvé poslav tam, kam patří - pod drn.
Biogems 80%
Biogems (53.8 KB)
Bojovat se dá nejen zbraněmi, ale také hlavou. V Biogems si vyzkoušíte právě ten způsob boje, v němž musíte zapojit mozkové závity.
Safari… 70%
Safari TIme (5.4 MB)
Prázdniny se už sice chýlí ke svému konci, ale to vám rozhodně nebude bránit v tom, abyste se podívali do Afriky a pomohli tam jedné sympatické zebře, která navíc umí řídit jeep.
We Are… 75%
We Are The Robots 2 (1.7 MB)
Hledáte nějakou zajímavou variaci na legendrání Tetris? We Are The Robots 2 by pro vás mohl být to pravé kostičkové.
Railway… 70%
Railway Robots Road Trips (2.1 MB)
Roboti a železnice? Tohle musí být ta práva hra pro kluky! Jen zde nebudete stavět robotické vláčky, ale budete se muset dostat přes mnohé nástrahy až do cíle strastiplné cesty.
Gap Monsters 65%
Gap Monsters (2 MB)
Zabíjení monster může být leckdy velmi záludná záležitost. Například když nemáte po ruce žádný kulomet a budete se muset spolehnout jen na své logické myšlení.
Catch… 70%
Catch the Candy (9 KB)
Taková sladkost dobře ukrytá za množstvím nejrůznějších překážek dokáže jednomu pokazit den. Své o tom ví i hrdina hry Catch the Candy a proto vás prosí o pomoc.
Feed the… 65%
Feed the Panda (3.4 MB)
Krmili jste už někdy pandu? Tak to ve flashovce Feed the Panda zažijete svou premiéru. A nebojte se, pandy vás nekousnou.
Snail… 80%
Snail Bob 2 (5.7 MB)
Šnek Bob se vrací v nové a ještě lepší formě. Dobroddružství malého hlemýždě si vás určitě získají a ani po mnoha prosbách nepustí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z