Square… 75%
Square Off (1.5 MB)
Square Off je neotřelá „variace“ tetrisu v podání známého vývojáře, Kylegraye, z Experimental Gameplay. Kombinuje zaběhlé principy arkád s multiplayerovou hrou. Jestli máte zrovna po ruce kamaráda, neváhejte a hrajte!
Organ… 50%
Organ Trail (41 KB)
Organ Trail je podivným pokusem čehosi. A z čeho jiného pochází, než z Experimental Gameplay...
DarkPlace 80%
DarkPlace (226 KB)
Experiment DarkPlace z dílen Experimental Gameplay dopadl překvapivě dobře už jen díky svému neotřelému zpracování. Zhostíte se nebohého človíčka, jenž bude postaven doprostřed černo-černé obrazovky, jehož jedinou vidinou na lepší zítřky se stane omezené zorné pole společně s pořádnou brokovnicí v ruce.
Suburban… 90%
Suburban Brawl (1.1 MB)
Baví vás kreslení? V tom případě nesmíte přehlédnout opravdu podařenou hříčku Suburban Brawl. Opět se jedná o titul vzniklý pod značkou Experimental Gameplay. A stojí za to.
Flip Out 90%
Flip Out (488 KB)
Flip Out je perfektní jednoduchá hříčka, a k tomu dosti návyková - musíte z obrazovky odstranit všechny čtverečky. Holt Experimental Gameplay válí.
Child… 90%
Child Eater (4.3 MB)
Child Eater je skvělá hříčka značky Experimental Gameplay. Jste masožravá rostlina, jež pojídá vše v okolí, a to nevyjímaje lidí. Nesmíte přitom dopustit, aby vám usekli kořeny.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z