Vampire… 70%
Vampire Vision (5.9 MB)
Dokážete rozpoznat upíra? Budete muset, protože jinak odsoudíte desítky nevinných lidí k jisté smrti.
Visitor:… 85%
Visitor: Massacre at Camp Happy (4.3 MB)
Ne všichni návštěvníci z vesmíru jsou zlí. Ne všichni z nich jedí myši, želvičky, veverky a lidi. Ale tenhle je výjimečný, tenhle rád zabíjí všechno. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Virtual… 85%
Virtual Drums (35 KB)
Chtěli jste mít doma vlastní bicí? Tato nadmíru povedená simulace vám ušetří tisíce za nákup opravdového nástroje. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Vacation… 75%
Vacation Mogul (8.6 MB)
Nakupujte pozemky, stavte bungalovy, lákejte turisty a hlavně vydělávejte desítky tisíc dolar. To je přece to, oč tu beží!
Virtual… 75%
Virtual Surgery (1.4 MB)
Ve virtuální ordinaci se budete moci vžít do role doktora operujícího pacientovi nový kloub. Zkrátka nic pro slabé povahy.
Viridia 70%
Viridia (1.9 MB)
Skákání z plošinek na plošinky dokáže být leckdy velmi zábavné. Tedy až do té doby, než těsně před cílem spadnete z dvaceti pater až úplně na zem. Jestliže máte dostatek trpělivosti, Viridia je tu pro vás.
Virtual… 60%
Virtual Psychiatrist (3.6 MB)
Chtěli byste si popovídat s psychiatrem, ale bojíte se za ním jít? V tom případě vyzkoušejte Virtual Psychiatrist. Nejenže si skvěle popovídáte s jistým moc milý pánem, navíc vás celé sezení nebude stát ani korunu!
Valentine… 50%
Valentine Smash (300 KB)
Valentine Smash je sprostá arkáda, ve které musíte spojit trojice stejných věcí. Za každou trojici budete náležitě bodově ohodnoceni.
Valentiner 60%
Valentiner (280 KB)
Vystřelte Amorův šíp a pochytejte co nejvíce srdíček. Čím více srdíček, tím lépe.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z