Tower… 85%
Tower Bloxx Deluxe 3D (4.8 MB)
Povedená hříčka z mobilních telefonů přichází na vaše monitory! Vybudujte město z nejvyšších domků na světě!
Tattoo… 70%
Tattoo Artist 2 (1.5 MB)
Již podruhé během krátké doby se vžijete do role začínajícího tetovače a budete muset uspokojit spousty zákazníků s různými přáními.
Tattooo… 70%
Tattooo Artists (867 KB)
V dnešní době má tetování už skoro každý druhý, ale už jen málokomu se poštěstí, aby se na tvorbě té parády podílel osobně. Tattoo Artists vám tu možnost dá.
Terrible… 80%
Terrible Triplets (563 KB)
V Terrible Triplets dostanete do opatrovnictví tři neposedná miminka, která se vám snaží co nejvíce znepříjemnit život. Jestli se jim to podaří záleží na vás.
The Game 65%
The Game (5.2 MB)
Takovou zvlášnost jako je The Game jsme tady již dlouho neměli. Na tohle nestačí slova, to si prostě musíte vyzkoušet!
That Dam… 70%
That Dam Game (1.1 MB)
Stalo se neštěstí - přehrada přes mocný říční veletok se přetrhla a vaší vesnici nyní hrozí záplavy! Nezbývá než popadnout jablka a jít ke katapultu.
Tiny Trials 85%
Tiny Trials (650 KB)
Dnes vám nabízíme možnost ukázat světu, že jste nejlepší hráč flashových miniher na světě. Pokud máte odvahu na tuto zkoušku, tak stačí kliknout.
The Jumper 70%
The Jumper (8.1 MB)
Skok s padákem je značně nebezpečný a adrenalinový sport. Naštěstí však existují hry, které vám zprostředkují zážitek ze skoku alespoň virtuálně. To je případ The Jumper.
The Bottom… 70%
The Bottom Of The Sea (300 KB)
Chtěli jste být někdy potápěči? Pokud ano, s The Bottom Of The Sea určitě nešlápnete vedle... a nebo spíše nedoskočíte. Pro spuštění hry musíte kliknout na odkaz Stáhnout!
The Pond 60%
The Pond (300 KB)
The Pond je další z řady roztomilých malých hříček z archívu Orisinal.com. Odmítnete pár oříšku pro kačenky? Pro spuštění hry musíte kliknout na odkaz Stáhnout!
The Runaway… 60%
The Runaway Train (300 KB)
Staňte se alespoň na chvíli ostříleným kovbojem a proskákej všechny vagóny na rozjetém vlaku. Pozor ovšem musíte dávat na okolní cedule – jedna rána a je po vás. Pro spuštění hry musíte kliknout na odkaz Stáhnout!
The Way… 70%
The Way Home (300 KB)
The Way Home je malebnou hříčkou, která vás ukolébá svojí jednoduchostí, hezkou hudbou a celkově příjemnou hratelností. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
The Egg 70%
The Egg (1 MB)
Dokážete dostat vajíčko na předem určené místo, přes všechny trampolíny, odrážecí plochy a vytyčené body? Zkuste si The Egg!
The Crossing 90%
The Crossing (400 KB)
The Crossing je další hrou z Orisinal.com. V jejím případě musíte pomoci všem ladným laním v přeskákání přes zrádnou rokli v přírodě. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
The Mouse… 75%
The Mouse 101 (2.7 MB)
Jak moc dobře dokážete ovládat myš? A jaký máte postřeh? Zkuste 101 testů s The Mouse 101.
Taxi parking 70%
Taxi parking (589 KB)
Není to nic lehkého zaparkovat v doslova přeplněném městě, zvláště pak, když musíte zastavit dotyčnému na předem stanoveném místě. Ve hře Taxi parking si můžete tuto situaci vyzkoušet na vlastní kůži.
The Great… 75%
The Great Indian Arranged Marriage (1.6 MB)
Mladý indický pár chce mezi sebou najít lásku a uskutečnit svatbu. Pomozte jim tento krásný sen splnit – stačí jen troška šikovnosti a svatba je na světě.
Thirty 75%
Thirty (2 MB)
Thirty je v některých ohledech nápaditou a originální hříčkou. Přestože jde v jádru o prostou skákačku á la Mario, dokáže v některých chvílích příjemně překvapit.
The Keymaster 60%
The Keymaster (2 MB)
Hat, Song, Say, Job, Two a další. Podobná slova budete muset psát ve hře The Keymaster jen proto, abyste přežili nápor krvavých zrůd.
Twin Hobo… 80%
Twin Hobo Rocket (3.2 MB)
Dva ožralí opilí opilci se rozhodli se svojí solničkou vydat napospas hvězdám. Všude kolem však létají meteority, stejně tak se tu a tam potkáte s nepřívětivým mimozemšťanem. Jak s nim tedy naložíte?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z