Trollface… 70%
Trollface Lunch (2.6 MB)
Tak a je to oficiální. Trollface je celebritou první třídy. Dokonce už má také vlastní flashovou hru a není to vůbec špatná záležitost.
The Simpsons… 70%
The Simpsons Naked Skate (2.6 MB)
Bart Simpson už zase lítá v průšvihu. Tentokrát se projíždí na skateboardu po celém Springfieldu úplně nahý. Pomozte mu utéct před policií! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
The Painter 70%
The Painter (2 MB)
Pokud máte rádi barvičky, budete mít rádi u hru The Painter. Právě pomocí barev totiž budete odhalovat skryté plošinky, nástrahy a koneckonců i cíl v černočerném levelu.
The Dwarf 50%
The Dwarf (345 KB)
Obří trollové, monstra a smrtelné pasti - tohle všechno budete muset překonat při své cestě za horou zlata a stovkami diamantů. Vítejte ve světě trpaslíků.
The I… 70%
The I Of It (2.1 MB)
Písmenko I musí najít svou drahou polovičku, písmenko T. V cestě mu však stojí spousta logických nástrah, které bez vaší pomoci nepřekoná.
The Gauntlet 75%
The Gauntlet (4.9 MB)
The Gauntlet skvěle prověří rychlost vaší reakce a hbitost vašich prstů na klávesnici. Tři, dva, jedna - UTÍKEJTE! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Tsunami… 60%
Tsunami Fighter (595 KB)
Porvěte s vlnou tsunami u japonského pobřeží a braňte jeho obyvatele, seš vám budou síly stačit! Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Torpedos… 75%
Torpedos Armed (3.5 MB)
Torpedos Armed z vás udělá obávaného mořského vlka, který v tichosti a s elegancí sobě vlastní likviduje všechna nepřátelská plavidla. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Tarzan… 75%
Tarzan Ball (9.4 KB)
Modrá kulička z dnešní flashovky obdivuje Tarzana. Jenže k dosažení jejího cíle nebude stačit jen odhodlání, ruku k dílu budete muset přiložit i vy.
Truck… 75%
Truck Toss (3.2 MB)
Jednoduchá, leč velmi návyková arkáda, která si vás získá na tak dlouhou dobu, než ji dohrajete. To je v jedné větě charakteristika Truck Toss. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Truck… 80%
Truck Loader (1.7 MB)
Hry, kde ovládáte různé stroje, jsou v poslední době oblíbené jak ne free, tak komerční scéně. Truck Loader vás uchvátí svou chytlavostí a fyzikou.
Treadmillasaurus… 65%
Treadmillasaurus Rex (1.8 MB)
Dámy a pánové, posaďte se. V hlavní roli Treadmillasaurus Rex se vám představí hopsající T-Rex. No není to sympaťák?
Take a… 70%
Take a Walk (6 MB)
Take a Walk je netradiční skákačka, která vás doslova uchvátí svým zpracováním. Pojďte si zahopsat!
Turtle… 50%
Turtle Run (939 KB)
Tvrdí tady někdo, že želva je pomalá? Kdepak, stačí aby nasedla do svého červeného sporťáku a je v trapu.
Typing… 65%
Typing Defense (4.4 MB)
Co uděláte, když zjistíte, že se na Zemi valí roj meteoritů? Popadnete klávesnici a začnete ťukat slova. Rychlejší vyhrává.
Truffle… 70%
Truffle Hunter (1.5 MB)
Prasátka mají ráda laynýže. Lanýže se ukrývají v zemi. V zemi číhá spousta nebezpečí. Překonejte je všechny!
Truck… 65%
Truck Launch Maniac (1.1 MB)
Létající monster truck? V dnešní době je všechno možné, jak se ostatně přesvědčíte v Truck Launch Maniac.
Tiger… 70%
Tiger Burger (2.6 MB)
Tiger Woods byl médii kvůli své aféře rozcupován natolik, že musel skončit s golfem a začít nový život. Jako obsluha ve fastfoodu.
The Jumper… 55%
The Jumper 2 (7.6 MB)
Že jsou skoky s padákem nebezpečné? Ale kdeže, sem tam sice narazíte na nějaké ty dveře, bedny nebo okna, ale jinak jsou v podání The Jumper 2 naprosto bezpečný.
Tank in… 75%
Tank in Action (2.5 MB)
Roztomilé dětské zpracování, spousta barviček a veselá hudba. Hra pro děti? Nikoli, Tank in Action zaujme i nejednoho dospělého!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z