Color… 70%
Color Carnage (698 KB)
S pomocí svého laserového pohledu vytvořte barevný slov, který by vám záviděly i samotné lentilky. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Latin… 75%
Latin Heat (2 MB)
Můžete si na Silvestra přát lepší hru, než tu, kde se ujmete role sličné barmanky?
Visitor:… 85%
Visitor: Massacre at Camp Happy (4.3 MB)
Ne všichni návštěvníci z vesmíru jsou zlí. Ne všichni z nich jedí myši, želvičky, veverky a lidi. Ale tenhle je výjimečný, tenhle rád zabíjí všechno. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Hurry… 50%
Hurry Up Bob (2.2 MB)
Bob je sympatický vousatý dělník, který měl to neštěstí, že uvízl v šachtě plné lávy. Ale vy ho v tom určitě nencháte a pomůžete mu v cestě ven!
Fly Zombie… 80%
Fly Zombie Fly (4.1 MB)
Už jste někdy viděli létající zombie? Ve Fly Zombie Fly budou zelení nemrtví létat až do vesmíru!
Jump For… 75%
Jump For Fun (1.4 MB)
Perníčka, který jako by z okan vypadl jednomu z hrdinů Shreka, náhle popadla skákací mánie. Podaří se mus vyskákat až do vesmíru?
Go Santa… 80%
Go Santa Go (2 MB)
Santa Claus se vydal rozdávat dárky, jenže se v tom spěchu zapomněl obléknout. Pomozte mu najít všechny části oblečení před společenským faux pas.
Flight 75%
Flight (8.1 MB)
Ještě vám schází nějaký dárek na Vánoce? Inspirujte se flashovkou Flight a vyrobte obdarujte někoho vlaštovkou. Jistě si s ní užije spoustu zábavy.
Santa… 85%
Santa Rockstar 3 (17 MB)
Velký rocker Santa se k vám po roce vrací s novou náloží třaskavých vánočních koled. Tohle si musíte vyzkoušet!
FactoryBalls… 70%
FactoryBalls Xmas (3.8 MB)
Trocha vánoční atmosféry, trocha logických hádanek a trocha pohodové hratelnosti. Dohromady se tomu říká FactoryBalls Xmas.
Endeavor 75%
Endeavor (?)
Příběh hry Endeavor vás zavede do rozsáhlého světa plného roztodivných tajemství a nástrah, které budete muset coby odvážný trpaslík zdolat. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Runner 75%
Runner (1.5 MB)
Chtěli jste se někdy rozběhnout a utíkat co to dá? Díky flashovce Runner ani nemusíte obouvat tenisky, postačí vám sedět u počítače.
Starlight… 75%
Starlight Xmas (3.9 MB)
Vánoční verze oblíbené hry, v níž musíte najít obrázek v kupě hvězd se zavděčí všem, by si chtěli zahrát nějakou kvalitní odpočinkovou hru. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Papas… 75%
Papas Burgeria (2.9 MB)
Kam se hrabe Mc´Donalds. Ve fastfoodu Papas Burgeria umí dělat takové hamburgery, až se vám budou sbíhat sliny.
Freaky… 70%
Freaky Cows (3.5 MB)
Kolik krav dokážete udržet na dřevěných špalcích plavajících po vodní hladině? Jestliže chcete ve Freaky Cows uspět, budete se muset hodně snažit.
Fly Squirrel… 80%
Fly Squirrel Fly 2 (3 MB)
Létající veverka je zase zpátky. A je připraveno schramstnout vám všechen volný čas.
Robot… 70%
Robot Unicorn Attack (2.3 MB)
Robojednorožec je zvíře, které se nevidí jen tak často. V případě Robot Unicorn Attack se ho však nabažíte dosytosti.
Truck… 75%
Truck Toss (3.2 MB)
Jednoduchá, leč velmi návyková arkáda, která si vás získá na tak dlouhou dobu, než ji dohrajete. To je v jedné větě charakteristika Truck Toss. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Gingerbread… 80%
Gingerbread Circus 2 (4.3 MB)
Vrhání nožů může být i skvělá zábava, od které nebudete chtít odcházet. Tedy samozřejmě pokud jste vy tím, kdo nože hází.
Raving… 75%
Raving Rabbids Travel in Time (4.8 MB)
Bláznivý králicí z Raymana jsou opět tady. Tentokrát v ještě roztomilejší, ale na druhou stranu i mnohem zákeřnější podobě.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z