Airport… 70%
Airport Mania 2 (9 MB)
Roztomilé a nesmírně zábavné řízení letištního provozu vám nabídne hra Airport Mania 2. Rozhodně vyzkoušejte. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Destroy… 60%
Destroy More Cars (8.1 MB)
Zničte několik desítek aut, aniž byste se museli obávat placení mnoha tisícové pokuty. Tři, dva jedna - destrukce! Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Bobbys… 70%
Bobbys Adventure (8.5 MB)
Vydejte se společně s mladíkem Bobbym na dobrodružství plné nepřátel, krve a bezpočtu mrtvol. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
SunDrops 75%
SunDrops (2 MB)
SunDrops je pohodou variací na známou sérii Peggle. Skvělá zábava a chytlavá hratelnost je zaručena. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Burrito… 70%
Burrito Bison (8.2 MB)
Obří gumoví medvídci, žvýkačky a jeden přerostlý létající býk. Dámy a pánové, tahle šílenost se jmenuje Burrito Bison. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Plumet… 75%
Plumet 2 (5.2 MB)
Myslíte si, že jste rychlejší než smrt? V tom případě vyzkoušejte arkádu Plumet 2 a hned uvidíte, jak na tom jste. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Pogo Swing 70%
Pogo Swing (2.2 MB)
I prachobyčejné houpání na houpačce může rázem získat jedinečný náboj. Stačí se pořádně rozhoupat, odrazit a... letět! Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Emma Valentine 65%
Emma Valentine (3.4 MB)
Emma Valentine padně přesně do noty všem příležitostným hráčům nebo těm, kdo zrovna mají náladu na něco odlehčeného. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Rock Transporter… 75%
Rock Transporter 2 (1.8 MB)
Vyzkoušejte si roli doručovací služby a v časovém limitu přepravte určený počet drahých kamenů. Není to zase až tak jednoduché, což? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mr Fat… 65%
Mr Fat Snake (3 MB)
Mr Fat Snake je starý známý had převlečený do moderního kostičkovaného hávu. Komu se podaří získat nejvyšší skóre? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Icy Gifts 80%
Icy Gifts (1.8 MB)
Icy Gift patří přesně do té skupiny her, ke kterým zasednete "jen na chvíli" a nakonec u nich strávíte celý večer. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Torpedos… 75%
Torpedos Armed (3.5 MB)
Torpedos Armed z vás udělá obávaného mořského vlka, který v tichosti a s elegancí sobě vlastní likviduje všechna nepřátelská plavidla. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Penguin… 80%
Penguin Quest (5 MB)
Vyzkoušejte trojici zábavných miniher v roli sympatického tučňáka. To vše je navíc zabaleno v pěkném aduiovizuálním zpracování. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Tarzan… 75%
Tarzan Ball (9.4 KB)
Modrá kulička z dnešní flashovky obdivuje Tarzana. Jenže k dosažení jejího cíle nebude stačit jen odhodlání, ruku k dílu budete muset přiložit i vy.
Fade 75%
Fade (3.9 MB)
Že lama nikdy nemůže být rychlejší než pštros? Ale může! Lama z flahovky Fade je nejrychlejší zvíře na světě.
Man In… 70%
Man In Gap (749 KB)
Možná si řeknete, že je to kravina. Možná vás naopak zcela nadchne. Každopádně na to, abyste to zjistili, si Man In Gap musíte zkusit na vlastní klávesnici.
GoodGame… 60%
GoodGame Disco (5 MB)
Proč byste se měli večer chodit někam ven, když si v této hře můžete zařídit vlastní klub? Vítejte na nekonečné pařbě! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Dump Escape 70%
Dump Escape (5.2 MB)
Uběhnout 250 kilometrů? To je ve virtuálním světě hračka! Anebo ne? V Dump Escape to zase až tak jednoduché mít nebudete.
Berzerk… 80%
Berzerk Ball (5.5 MB)
Když se k obtlouslému milovníku adrenalinových sportů přidá hezká dívka v upnutém oblečku, nemůže to dopadnout špatně. Přesvědčete se sami.
Rocket… 65%
Rocket Toilet (2.7 MB)
S raketovým záchodem budete rychlejší, než Usain Bolt a můžete se s ním podívat i do vesmíru. Kdo si to chce vyzkoušet?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z