Dillo… 80%
Dillo Hills (6 MB)
Byl jednou jeden malý pásovec a ten měl sen. Chtěl umět létat jako pták. Nesmysl? Kdepak! Stačí jen popadnout myš a pomoci cílevědomému zvířeti.
Sushi… 75%
Sushi Bar (4 MB)
Restauraci můžete vést v kdejaké hře. Ale co takhle pravý nefalšovaný sushi bar i s jeho nedůtklivými zákazníky? To už chce sakra dobrého šéfa.
Jumping… 65%
Jumping Jim (6 MB)
Chlapec obdařený neuvěřitelným talentem skokana se vydává pokořit plnáých dvaatřicet levelů i s jejich mnohačetnými nástrahami. Držte mu palce! Anebo mu raději pomozte.
Mario… 70%
Mario Tractor (2 MB)
Tentokrát se Mario zcela nečekaně vykašlal na princeznu Peach vydal sesbírat zlaťáky ve svém zánovním traktoru.
Mike Shadow… 75%
Mike Shadow I Paid For It (9.2 MB)
Jak dostat z automatu koupenou tyčinku či pití? Pořádně ho zmlaťte! Takový Mike Shadow do podobných automatů řeže v jednom kuse.
Stunt… 80%
Stunt Crazy (4.7 MB)
Bouračky, oheň, zmačkané plechy a střepy - to je denní chléb filmového kaskadéra. Pojďte si to vyzkoušet také!
Papas… 85%
Papas Taco Mia (4.7 MB)
Nemusíte být zrovna Jamie Oliver, aby se vám povedlo uspět v Papas Taco Mia. Virtuální vaření je nejen zábavné, ale i méně rizikové než to skutečné.
Reimagine:… 95%
Reimagine: The Game (7.6 MB)
Představte si hru Portal. Nyní si představte Super Meat Boy. Nyní Prey. Teď si vzpomeňte na Facebook, FFFFUUUUU, Trollface a další ikony dnešního internetu. Spojte vše dohromady a vyjde... Reimagine: The Game.
Fault… 75%
Fault Line (1.4 MB)
Jak se dostat k cíli skrze slepé uličky? Rozthejte a zase složte herní svět! Ve Fault Line je možné všechno. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Checkpoint 70%
Checkpoint (630 KB)
Jednoduchý koncept leckdy znamená více než složité herní mechanismy. Arkádová flashovka Checkpoint je toho jasným důkazem.
Sci-Fighters 70%
Sci-Fighters (4.4 MB)
Úkol ve Sci-Fighters je jasný - zůstat naživu co možná nejdéle. Nicméně se stejným cílem jdou do akce i ostatní hráči, takže to nebude žádná legrace.
Skill… 65%
Skill Test 2 (711 KB)
Prověřte svůj postřeh v několika jednoduchých minihrách. Ten, kdo bude nejlepší, od nás dostane lízátko.;o)
The I… 70%
The I Of It (2.1 MB)
Písmenko I musí najít svou drahou polovičku, písmenko T. V cestě mu však stojí spousta logických nástrah, které bez vaší pomoci nepřekoná.
Osamas… 50%
Osamas Revenge (1.3 MB)
Usáma bin Ládin je mrtvý. Teď se ovšem musíte zabit jeho virtuální podoby Osamase.
The Gauntlet 75%
The Gauntlet (4.9 MB)
The Gauntlet skvěle prověří rychlost vaší reakce a hbitost vašich prstů na klávesnici. Tři, dva, jedna - UTÍKEJTE! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Spike… 70%
Spike Love Story (2.6 MB)
Jeden netradiční příběh lásky přináší hra Spike Love Story. Je snad normální, aby se vražedná past zamilovala do své oběti?
Shuffle… 70%
Shuffle Putt (793 KB)
Dokážete dostat nezbedný míček do jamky? Ale pozor, není to vůbec tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.
Elephant… 89%
Elephant Quest (3.5 MB)
Zlý, veliký a ohromně zmutovaný vobrslon ukradl našemu malému sloníkovi klobouk. Co s tím? Vezmeme si laser a půjdeme vobrslonovi zatopit v perfektní nelineární akční arkádě s prvky RPG!
Chisel 80%
Chisel (1.3 MB)
Nelíbí se vám tvar nějaké planety? Přizpůsobte ji svému obrazu! Ještě nikdy nebylo zmenšování planet jednodušší. Nebo ano?
Cripple… 70%
Cripple Cannon (2.4 MB)
V této flashovce je vaším úkolem nejprve zmrzačit člověka a posléze ho dopravit do sanitky. Buďte při tom kreativní!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z