Stick… 60%
Stick em Up (9.4 MB)
Chcete si do něčeho nebo někoho pořádně prásknout? Stačí sevřít virtuální uku v pěst a vrhnout sen anebožáka ze hry Stick em Up.
Horsey… 60%
Horsey Races (9.7 KB)
Už zítra se uskuteční 121. ročník Velké Pardubické. Vy si ovšem můžete už nyní doma uspořádat vlastní dostihy! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Space… 70%
Space Punk Racer (4.7 MB)
Závodní akademie Space Punk Racer už na vás čeká. Ovšem hrou nálepku absolventa si budete moci připíchnout, až v případě, že uděláte všechny zkoušky.
Celeb… 50%
Celeb Judgement (2.9 MB)
Zachtělo se vám někdy soudit ostatní lidi včetně celebrit? Celeb Judgement vám dá možnost poslat je do nebe, nebo do pekla.
Kinght… 70%
Kinght Age (3.9 MB)
Čas hrdinných rytířů, omdlévajících princezen a mocných králů je tady - zapojte se do víru rytířských klání a získejte neskonalý respekt a obdiv.
Run Ninja… 70%
Run Ninja Run (2.7 MB)
Být ninjou, to neznámená jen efektivní likvidování nepřátel, ale také rychlý a hbitý pohyb. Přesvědčte se sami.
Sleepy… 85%
Sleepy Stu's Adventure (2.7 MB)
Stu nemůže usnout, protože město, v němž bydlí, je neskutečně hlučné. Tak si vyrazí na procházku a uvidí krásnou chatrč v ještě krásnější přírodě. Tam se musí dostat!
Pixel… 65%
Pixel Python (678.5 KB)
Jak je to dlouho, co jste naposledy hráli klasického hada, jak si jej můžete pamatovat například ze starších telefonů Nokia? Pixel Python zkouší v zažité hře nové postupy.
Kill Justin… 60%
Kill Justin Beaver (590 KB)
Na scéně se objevila nová mediální celebrita! Jmenuje se Justin Beaver a vaším úkolem není nic jiného, než jej zabít. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Bad Ice… 70%
Bad Ice Cream (1.7 MB)
Potřebujete na chvíli odklidit potomka/sourozence/kolem pobíhající dítě k počítači? Posaďte ho před Bad Ice Cream.
Ruby Loft… 60%
Ruby Loft Escape (9.7 KB)
Představte si situaci, kdy jste uvězněni v neznámém bytě. Nepříjemné, co? A právě tohle budete řešit ve hře Ruby Loft Escape.
Angry… 80%
Angry Birds Rio (2.5 MB)
Známí Angry Birds míří i do vašeho prohlížeče. Tato chytlavá arkáda si vás hravě získá a nebude chtít pustit.
The Painter 70%
The Painter (2 MB)
Pokud máte rádi barvičky, budete mít rádi u hru The Painter. Právě pomocí barev totiž budete odhalovat skryté plošinky, nástrahy a koneckonců i cíl v černočerném levelu.
Frantic… 60%
Frantic Frigates (4.2 MB)
Že máte pro strach uděláno a nezaleknete se žraloků ani pirátských lodí? Tak je výborné, přesně takové hráče totiž Frantic Frigates potřebuje.
Vampire… 70%
Vampire Vision (5.9 MB)
Dokážete rozpoznat upíra? Budete muset, protože jinak odsoudíte desítky nevinných lidí k jisté smrti.
Bounce 70%
Bounce (5.4 MB)
Pokuste se ve vzduchu udržet co nejvíce míčků. Jednoduché? Počkejte, až jich na obrazovce budete mít takových třicet!
Cuboy… 50%
Cuboy Hotpants (4.2 MB)
Cílem této arkády je uniknout valící se lávě. Ale dávejte si pozor na různé nástrahy. Podaří se vám doskákat co nejdál? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Potty… 75%
Potty Racers 3 (11.7 MB)
Vezměte pojízdnou popelnici a vrhněte se s ní z kopce dolů! Tedy samozřejmě v této hře, v reálném životě by to taková zábava asi nebyla.
Papas… 80%
Papas Freezeria (5 MB)
Máte rádi zmrzlinu? Tak to byste rozhodně neměli minout hru Papas Freezeria, v níž budete prodávat jeden lahodnější zmrzlinový krém, než druhý.
Gentlemen… 70%
Gentlemen Rats In Outer Space (2 MB)
Stačí jedna dobře mířená rána a... zničíte měsíc. Ovšem musíte si přitom dávat pozor, abyste náhodou netrefili ostatní planety.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z