Papas… 70%
Papas Wingeria (7 MB)
kdo prodává ty nejlepší kuřečí křidélka na světě? No přece vy! Pokud se budete opravdu snažit, není pochyb, že se vaše bistro stane světovou extratřídou.
Papas… 80%
Papas Pancakeria (5.6 MB)
Už jsme tady měli vlastní pizzerii, sushi bar, restauraci či zmrzlinářství. Co takhle zkusit palačinkárnu?
Pixel… 65%
Pixel Python (678.5 KB)
Jak je to dlouho, co jste naposledy hráli klasického hada, jak si jej můžete pamatovat například ze starších telefonů Nokia? Pixel Python zkouší v zažité hře nové postupy.
Potty… 75%
Potty Racers 3 (11.7 MB)
Vezměte pojízdnou popelnici a vrhněte se s ní z kopce dolů! Tedy samozřejmě v této hře, v reálném životě by to taková zábava asi nebyla.
Papas… 80%
Papas Freezeria (5 MB)
Máte rádi zmrzlinu? Tak to byste rozhodně neměli minout hru Papas Freezeria, v níž budete prodávat jeden lahodnější zmrzlinový krém, než druhý.
Peter… 70%
Peter the Penguin (4 MB)
Zažijte dobrodružství tučňáka Petera z první ruky. Budete s ním muset překonat vražedné kosatky, ledovcové útesy a další zábavné věci.
Pizza… 75%
Pizza Bar (4.1 MB)
Pizza všude, kam se podíváte. Sýrová, salámová, šunková, pizza hawai - vítejte v rušném světě jedné z největšíchvirtuálních pizzerií!
Papas… 85%
Papas Taco Mia (4.7 MB)
Nemusíte být zrovna Jamie Oliver, aby se vám povedlo uspět v Papas Taco Mia. Virtuální vaření je nejen zábavné, ale i méně rizikové než to skutečné.
Plumet… 75%
Plumet 2 (5.2 MB)
Myslíte si, že jste rychlejší než smrt? V tom případě vyzkoušejte arkádu Plumet 2 a hned uvidíte, jak na tom jste. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Pogo Swing 70%
Pogo Swing (2.2 MB)
I prachobyčejné houpání na houpačce může rázem získat jedinečný náboj. Stačí se pořádně rozhoupat, odrazit a... letět! Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Penguin… 80%
Penguin Quest (5 MB)
Vyzkoušejte trojici zábavných miniher v roli sympatického tučňáka. To vše je navíc zabaleno v pěkném aduiovizuálním zpracování. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Papas… 75%
Papas Burgeria (2.9 MB)
Kam se hrabe Mc´Donalds. Ve fastfoodu Papas Burgeria umí dělat takové hamburgery, až se vám budou sbíhat sliny.
Protozoa… 50%
Protozoa Pop (2.1 MB)
Prožijte všechny radostia strasti života několika buněk. Pokud je přeměníte na zelenou, budou žít. Pokud na červnou, zemřou.
Pirates… 70%
Pirates vs Ninjas (2 MB)
Jsou lepší piráti anebo nindžové? A není to vlastně jedno? V Pirates vs Ninjas budete vyhzovat do vzduchu zástupce obou dvou skupin.
Pixelotl 80%
Pixelotl (1.9 MB)
Pojďte se na chvíli podívat pod mořskou hladinu. Využijte bublin se vzduchem, jejichž pomocí se dostanete včas na kamarádovu párty.
Potty… 75%
Potty Racers 2 (3.6 MB)
Objevte skrytou vlastnost chemických záchodů. Každá takováto plastová krychle umí skvěle létat. Přesvědčete se sami.
Pixel… 65%
Pixel Shuffle (3.9 MB)
Máte-li nervy ze železa a dobrou představivost, s Pixel Shuffle jsme se vám přesně trefili do noty. Vyzkoušejte.
Pixel… 85%
Pixel Basher (3.1 MB)
Máte rádi arkanoidové hry, ale vadí vám, že jsou všechny na jedno brdo? V tom případě by vás mohla zaujmout flashovka Pixel Basher, v níž nejenže rozmetáte spoustu známých herních postav, ale zároveň si ověříte fungování základních fyzikálních pravidel.
Picture… 70%
Picture Cubes (3.7 MB)
Pojďte se vrátit do dětských let a a poskládejte si obrázky z kostek! Určitě nebudete litovat, stačí jen kliknout.
Penguin… 80%
Penguin Dinner 2 (2.2 MB)
Tučňákovská restaurace opět tevírá svoje brány! Pojďte spolu s námi propadnout této návykové a celkově skvělé hře.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z