Operation… 60%
Operation Hurt 2 (720 KB)
Tohle bude bolet! Pochopitelně nikoli vás, ale hlavního hrdinu dnešní flashovky. Budete ho totiž shazovat ze schodů, přejíždět autem nebo pohřbívat krabicemi.
Osamas… 50%
Osamas Revenge (1.3 MB)
Usáma bin Ládin je mrtvý. Teď se ovšem musíte zabit jeho virtuální podoby Osamase.
Orcs Attack 70%
Orcs Attack (2.2 MB)
Orcs Attack je hrou, která vám konečně umožní stát na té špatné straně. Přesněji řečeno na straně orků. Vezměte nepřátelské hrady ztečí!
One Button… 80%
One Button Arthur (3.9 MB)
One Button Arthur je poměrně zajímavou arkádou, v níž využijete pouze levé tlačítko myši. V jedné obrazovce slouží k útoku, v druhé k zrychlení chůze a tak dále. Podaří se vám dostat se až na konec?
Ozee 70%
Ozee (4 MB)
Ozze je sympatický hrdina stejnojmenné hry, v jehož kůži si užijete spoustu skákání a logických puzzlů. Skákačkám zdar.
One Button… 65%
One Button Bob (2.1 MB)
Spousta levelů, jeden malý zelený mužíček a bezpočet nástrah. Klíčem k vyřešení bude levé tlačítko vaší myši.
Oozing… 70%
Oozing Forever (3.6 MB)
Máte rádi malé roslovité kuličky, které se poklidně koulejí úrovněmi? V tom případě pošlete k šípku všechny ty Bloby a Blobulary a vyzkoušejte Oozing Forever! Ke spuštění hry je třeba kliknout na nápis Stáhnout!
Office… 75%
Office Lover Kiss (1.4 MB)
Office Lover Kiss je do jisté míry velmi zajímavou hrou. Vaším úkolem bude za nepřítomnosti volajícího šéfa políbit jeho sekretářku co možná nejvícekrát.
Orbita:… 85%
Orbita: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (1.6 MB)
Orbita je dosti netradiční arkádou včele se sympatickým čtverato-hlavým hrdinou. Cílem je nejen proputovat celou planetou. A že to není ani zdaleka jednoduché, o tom se můžete přesvědčit sami.
Ongaku… 55%
Ongaku Game (4.7 MB)
Dirigent ladně kouzlí svojí hůlkou, na vás je se poddat tónům nástroje a zvládnout udržet tempo. Jste rozeným hudebníkem, nebo se zařadíte do hvězdné pěchoty?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z