Kinght… 70%
Kinght Age (3.9 MB)
Čas hrdinných rytířů, omdlévajících princezen a mocných králů je tady - zapojte se do víru rytířských klání a získejte neskonalý respekt a obdiv.
Kill Justin… 60%
Kill Justin Beaver (590 KB)
Na scéně se objevila nová mediální celebrita! Jmenuje se Justin Beaver a vaším úkolem není nic jiného, než jej zabít. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Kick Out… 70%
Kick Out Bieber (3.4 MB)
Nemáte rádi Justina Biebera? Nejraději byste ho nakopli a poslali někam hodně daleko? V hříčce Kick Out Bieber ho můžete klidně bacit přeshlavu elektrickou kytarou!
Kaboom… 60%
Kaboom Bot (983 KB)
Umíte mistrně ovládat svou myš? Vyzkoušejte arkádu Kaboom Bot a nebudete mít o svém "myším" (ne)umění pochybnosti.
Kids vs… 55%
Kids vs IceCream (628 KB)
Malé děti přímo zbožňují zmrzlinářské auto. Jaký to pro ně bude šok, když po nich šílený zmrzlinář začne střílet jejich oblíbenou pochutinu.
Kid Launcher 70%
Kid Launcher (2.2 MB)
Co když si na vás chce smlsnout gigantický medvěd s kulometem a vlastním autem? Utíkejtéééééé!
KawaiRun 65%
KawaiRun (3.6 MB)
Utíkejte! Utíkejte a nikde se nezastavujte, přeskakujte všechny překážky a zdárně se dostaňte do cíle. Jak snadné. Nebo ne?
Kill H1N1 50%
Kill H1N1 (3.2 MB)
Nebezpečný virus H1N1 se opět objevuje na scéně. A budete to vy, kdo se rozhodne, že je třeba toho prevíta navždy sprovodit ze světa. Nebo alespoň z organismu.
Katerpillars 70%
Katerpillars (2.4 MB)
Jestliže patříte mezi ty nešťastníky, kteří chtějí zvířátko, ale z nějakého důvodu je nemohou mít, nenechte si ujít příležitost starat se o housenky v Katerpillars.
Kitty… 60%
Kitty Kitty Hi Hi (1.9 MB)
To byste nevěřili, jak se občas kočka nadře než konečně chytí nějakou tu myšku. Ale hlavní hrdinka Kitty Kitty Hi Hi to díky vám bude jistě mít mnohem jednodušší.
Kitten… 55%
Kitten Game (7 MB)
Zabíjení koček je dosti rozporuplná činnost. Zatímco jedni z vás ji budou nenávidět, ti druzí milovat. Volba strany je jen a jen na vás.
Kiss or… 55%
Kiss or Miss (380 KB)
Po výběru mužského nebo ženského pohlaví musíte nasměrovat polibek takovým směrem, aby doletěl co nejdále. Cestu mu však zkříží pár drobných nástrah. Komu doletí nejdále?
Kiss Call 75%
Kiss Call (840 KB)
Umožněte zamilovanému páru dlouhého vášnivého hovoru. Musíte však vytvořit telefonní linku, po které se budou moci spojit. Nečekejte tedy na nic a pusťte se do díla.
Kitten… 65%
Kitten Cannon (332 KB)
Tahle hra asi nebude určena ochráncům zvířat. Ani milovníkům koček. Dostanete pod svoji kontrolu kanón, za jehož pomoci musíte odpálit kocoura co nejdále to jen půjde.
Katapult 65%
Katapult (852 KB)
Stačí jen zamířit, nastavit úhel odpalu a potom... hurá do nekonečna a ještě dál! Nechte se odpálit do nebes a doleťte třeba až na konec světa.
Keep Ups… 73%
Keep Ups 2 (279 KB)
Jak dlouho zvládnete udržet míč ve vzduchu? Dokážete pokořit rekord? Zahrajte si Keep Ups 2 a kopejte jako o život!
Koala… 65%
Koala lander (272 KB)
V roli medvídka koaly musíte balónem posbírat kraby umístěné v levelech a poté s nimi bezpečně přistát.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z