How to… 75%
How to Make A Game (1.4 MB)
Máte rádi platformové skákačky? How to Make A Game si vás získá svou jednoduchostí a z ní vyplývající sílou.
Handless… 60%
Handless Millionaire (844 KB)
Handless Millionaire je... tak trochu hodně jiná verze populární hry Chcete být milionářem. A pozor, tady půjde přímo o život!
Horsey… 60%
Horsey Races (9.7 KB)
Už zítra se uskuteční 121. ročník Velké Pardubické. Vy si ovšem můžete už nyní doma uspořádat vlastní dostihy! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Hurry… 70%
Hurry Up Bob 2 (3.7 MB)
Chudák Bob má v životě pech. Stejně jako minule, i tenokrát uvízl v šachtě pomalu se plnící lávou ve společnosti jedovatých hadů a mumií.
Hurry… 50%
Hurry Up Bob (2.2 MB)
Bob je sympatický vousatý dělník, který měl to neštěstí, že uvízl v šachtě plné lávy. Ale vy ho v tom určitě nencháte a pomůžete mu v cestě ven!
Haunt… 85%
Haunt the House (2.6 MB)
Nemáte rádi své nájeníky? vystrašte je k smrti, a to doslova! Role zákeřného ducha vás dostane.
Halloween… 80%
Halloween Pairs (1.3 MB)
Halloween Pairs vám hravým způsobem přináší na monitory oblíbený zámořský svátek. Pexeso ve strašidelném hávu!
Huje Tower… 60%
Huje Tower 2 (2.6 MB)
Ať už rádi hrajete World of Goo, či o tomto indie titulu nemáte ani ponětí a jen jste jako malí rádi sravěli věže z kostek, Huje Tower 2 by vás mohl zaujmout.
Happy… 75%
Happy Wheels (3.7 MB)
Happy Wheels po vás chce jediné - dojet do cíle. A je úplně jedno, jestli si cestou urazíte všechny končetiny a k tomu rozříznete hlavu na dvě poloviny.
Harmony… 85%
Harmony Keeper (5.4 MB)
Jakožto hlídač harmonie budete ve flashovce Harmony Keeper požírat nejen hvězdy, ale rovnou celé planety. Vyvoláte si armádu strážců, kteří za vás položí život. A ještě mnohem více!
Homerun… 70%
Homerun in Berzerk Land (5 MB)
Létající geek na obzoru! Je sice tlustý, ale má skvělé aerodynamické vlastnosti. Odpalte ho co nejdál!
Huje Adventure 70%
Huje Adventure (5.2 MB)
Sympatický blob Hujos se vydává na nebezpečnou výpravu plnou kotrmelců a skákání. Vyzkoušejte, doporučujeme!
Higher 65%
Higher (903 KB)
Toužíte-li po tom létat v oblacích, tak není nic snažšího, než si na svůj dům připevnit nafukovací balónky. Je to tak jednoduché!
Hippie… 60%
Hippie Flower (6 MB)
Že jste ještě nikdy neviděli květinu, která vyrostla až do vesrmíru? Tak si takovou sami vypěstujte ve hře Hippie Flower.
Hedgehog… 92%
Hedgehog Launch 2 (3.6 MB)
Hedgehog Launch v ještě lepším a zábavnějším provedení? Nemožné, zhola nemožné? Ale kdeže, vyzkoušejte druhý díl této nadmíru povedené arkády.Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Happy… 65%
Happy Pancake (2 MB)
Happy Pancake vás převtělí do role začínajícího cukráře, který má za úkol dělat dorty přesně podle předlohy. Ale běda jestli se spletete!
HardBoiled 75%
HardBoiled (772 KB)
HardBoiled je další z řady titulů, co v sobě skloubí několik jednoduchýh a nápaditých miniher. Tentokrát navíc s parádním soundtrackem!
Hedgehog… 91%
Hedgehog Launch (4.2 MB)
"Ježek v povětří", tak by mohl znít podtitulek recenze této flashovky. Nicméně na FlashFunu žádné podtitulky nedáváme. Proto si raději Hedgehog Launch vyzkoušejte na vlastní kůži.
Hanna… 85%
Hanna in Choppa (1 MB)
Hanna in Choppa si vás získá skvělou hratelností, originálním námětem, stylovým grafickým zpracováním a hlavně svou nesmírnou zábavností. Nevěříte? Uvěříte.
Hunted… 75%
Hunted Forever (4.9 MB)
Hunted Forever je svižnou plošinovkou, ve které se ujmete zdatného chlapíka, abyste se propletli skrze jedno velké podzemní bludiště.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z