Homebody… 65%
Homebody Heroes (3.5 MB)
Homebody Heroes je tower defense hra s netradičním prostředím a povedeným zpracováním, jež by neměla chybět v repertoáru žádného fanouška žánru.
Journey… 80%
Journey to the Center of the Mind (5.3 MB)
Pokud se do tvorby nějaké flashovky pustí EA, nemůže to dopadnout špatně. Journey to the Center of the Mind je toho jasným důkazem. Tak tedy do boje!
Medieval… 75%
Medieval Rampage (6.1 MB)
Středověk byl tvrdou dobou, kde byl boj o život na denním pořádku. Proč jej tedy nevyzkoušet na vlastní kůži pěkně v pohodlí svého domova? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Moto Rush 70%
Moto Rush (1.6 MB)
Odhoďte masku dobráka a staňte se obáváným pirátem silnic vraždícím ostatní účastníky silničního provozu. Ve virtuálním světě, samozřejmě.
Crazy… 70%
Crazy Orcs Racing (1.5 MB)
Že nemáte rádi ovce, prasata nebo dokonce lidi? Tak nasedněte do obrněného auta a po vzoru Carmaggenodu je všechny sražte!
Days 2… 75%
Days 2 Die (5.6 MB)
Bum, BUM! Ratatatatatata! Nemrtví zombie se valí ze všech stran! Musíte sebrat všehcnu svoji odvahu a odvrátit jejich útok! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Palisade… 85%
Palisade Guardian (2.6 MB)
Palisade Guardian je skvělá akční odreagovačka, kde více než přemýšlení uplatníte hbité ukazováčky na levém myšítku.
Sonny… 80%
Sonny 2 (20.3 MB)
Sonny 2 je vydařené pokračování původní akční tahovky odehrávající se v nelítostném světě plném bitev. Navíc se skvělým audiovizuálním zpracováním.
Run Soldier… 70%
Run Soldier Run (1.7 MB)
Ve válce občas nezáleží na tom, kolik nepřátelských vojáků dokážete zastřelit, ale na to, jak rychle dovedete utíkat. Tři, dva, jedna - GO!
Hold The… 80%
Hold The Line (1.9 MB)
Cíl Hold The Line je velmi jednoduchý - v roli neohroženého Ramba postřílet stovky, ne-li tisíce nepřátel valících se na vás z druhé strany obrazovky.
Wild n… 70%
Wild n Free EX (705 KB)
Dnes vás zveme na romantický výlet po řece Amazonce v Jižní Americe. P.S.: Dávejte pozor na piraně a jim podobnou havěť.
Robot… 70%
Robot Dinosaurs That Shoot Beams (2.7 MB)
Máte-li rádi shot´em´up střílečky se spoustou, opakuji SPOUSTOU, nepřátel a kreslenou grafikou, titulem Robot Dinosaurs That Shoot Beams nic nezkazíte.
Sniper… 75%
Sniper Year One (3.1 MB)
Sniperovských her jsem vám zde na FlashFunu přinesli již bezpočet, ovšem Sniper Year One se mezi nimi rozhodně neztratí. Ostatně se přesvědčte sami.
Mercenaries… 80%
Mercenaries 2 - World Nearly in Flames (3.3 MB)
Pakliže jste fanoušky akce Mercenaries 2 - World Nearly in Flames, určitě byste si neměli nechat uniknout její flashovou podobu.
Bubble… 85%
Bubble Tanks 2 (1.5 MB)
Bublinkový svět je opět tady, aby vás na několik dlouhých desítek minut přikoval k monitoru. Odoláte mu? Vsadím boty na to, že nikoliv!
Deep Freeze 70%
Deep Freeze (3.1 MB)
Copak asi dělá Santa Claus po Vánocích? Je to jasné - chopí se pistole a jde střílet všechny skřítky, co se mu připletou do cesty.
Portal… 70%
Portal Defenders (8.5 MB)
Máte rádi bezduché akce, kde se na vás vyřítí malý počet o to tužších nepřátel? Pak je Portal Defenders právě pro vás. Umlaťte je všechny!
Stick… 75%
Stick Brawl (1.9 MB)
Jednoduchá flashová akce Stick Brawl se zpočátku tváří jako nudná záležitost, ale pak se situace začne rozjasňovat. Nevěříte? Uvěříte.
War Droids 75%
War Droids (411 KB)
Ve War Droids dostanete jeden, ale o to složitější cíl - vyčistit galaxii od všech cizáků, co se v ní usadili. Takže - tři, dva, jedna - PAL!
Smoking… 75%
Smoking Kills (3 MB)
Nemáte-li rádi kuřáky, je Smoking Kills hrou právě pro vás. Chopíte se zde sniperské pušky a pustíte se do ostřelování kuřáků po celém světě.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z