Save the… 70%
Save the Fallen (1.4 MB)
Odneste všechny své zraněné kamarády z bojiště a zároveň se vyhýbejte všudy přítomným raketám. Není to nic jednoduchého!
Sheriff… 75%
Sheriff Rage (5.5 MB)
Vrahové šerifa si zaslouží jen jedno jediné - zemřít! Ujměte se tedy tohoto nelehkého úkolu a dejte jim co proto.
Assault… 60%
Assault Day (1.6 MB)
Staňte se nelítostným zachráncem země, který musí eliminovat všechny po zuby ozbrojené nepřátele včetně krvelačných psů.
Bug Squad 65%
Bug Squad (989 KB)
Ohňostroje jako zbraň? Ano, v Bug Squad se právě pestrobarevné rachejtle stanou hlavními viníky masakru nevinných zvířátek.
Western… 70%
Western Blitzkrieg 2 (1.6 MB)
Hlavní hrdina této odlehčené flashovky je Blitz, který se musí prostřílet nepřáteli kdesi v hloubi nehostinné džungle. Se vší vážností.
Toxie… 70%
Toxie Radd (9.1 MB)
Ničit zombie jako přílušník utlačované lidské rasy je nuda. Ale ničit zombie v roli jednoho z nemrtvých, to už je jiná zábava.
Vending… 70%
Vending Machine Champ (3 MB)
Jak dostat zaseknuté brambůrky z automatu? Pořádně ho nakopněte! A ještě jednou a zase! Vůbec ho nešetřete.
Zombie… 75%
Zombie Cricket 2 (357 KB)
Flashový kriket se zombíky je v současné době tak oblíběným sportem, že vám dnes přinášíme jeho druhé pokračování. Určitě vyzkoušejte!
Zombie… 70%
Zombie Cricket (369 KB)
Zombie umí hrát kriket! Toto šokující zjištění dokazuje hra Zombie Cricket. I když pravda, moc obstojní protiihráči to nejsou.
Ambulance… 70%
Ambulance Rush (2.1 MB)
Jezdit se sanitkou může být občas docela zábava. Zvláště když po cestě musíte vrážet do lidí, ostatních aut nebo krabic.
Get Off… 65%
Get Off My Lawn (1.4 MB)
Chcete, aby váš trávník opěvovali lidé z celého okolí? Tak v tom případě si ho budete muset opravdu pořádně hlídat před barevnými trávožravými potvůrkami.
Skylark… 60%
Skylark 2 (5.2 MB)
Vydejte se na další letecké dobrodružství sličné pilotky a jejího žlutého letadélka. Trvalý přísun nepřátelských letounů je zaručen!
Turbo… 75%
Turbo Cyborg Ninja X (1 MB)
Speciální jedinec vycvičený pro potřeby špionáže. To je přesná definice japonského nindžy. Jak jeho práce vypadá v praci si můžete vyzkoušet v téo hře.
God of… 80%
God of War (2.7 MB)
Bůh války přichází. Za ním zůstávají jen potoky krve a useknuté končetiny. Tato hra je opravdu jen pro silné bojovníky!
Friendly… 75%
Friendly Fire - Blood And Gore (3.1 MB)
Ne každý má rád roztomilá pestrobarevná zvířátka, a tak se čas od času objeví hra, kde tyto stvořeníčka nemilosrdně vraždíte.
Shift… 80%
Shift Heads (3.8 MB)
Nájemný vrah je krásné povolání, potkáte spoustu nových lidí, zažijete mnoho pohřbů a získáte hromadu speciálních zbraní.
Medieval… 75%
Medieval Mercenary (2.2 MB)
Staňte se udatným středověkým rekem, který pomocí praku odolává hordám zelených skřetů, velkých netopýrů a další ohavné havěti.
Urban… 70%
Urban Sniper 2 (2.4 MB)
Jedna střela, jeden mrtvý. Podaří se vám držet se tohoto ostřelovačského hesla?
Heavy… 91%
Heavy Weapons (5 MB)
Slušnou délku, hezkou grafiku, spoustu rozmanitých misí a horu akce navrch - to vše a mnohem víc nabízí akční flashovka Heavy Weapons.
Flash-Doom… 85%
Flash-Doom 2D (7.2 MB)
Prostřednictvím hry Flash-Doom 2D se můžete na okamžik nostalgicky vrátit do časů, kdy jsme na svých počítačích 486 motorovou pilou zabíjeli růžová prasata. Nebereme-li v úvahu jeden chybějící rozměr, je Flash-Doom 2D věrným "nástupcem" originálu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z