Collateral 65%
Collateral (727 KB)
Proč si nezavzpomínat na slavnou éru osmibitů? Flashová střílečka Collateral vám to umožní! Jakožto člen tajného komanda dostanete zdánlivě jednoduchý úkol - dostat se dovnitř, ukrást dokumenty, dostat se ven, všechny zabít. Hoorah!
Goodgame… 80%
Goodgame Mafia (2 KB)
Zkraťte si čekání na druhý díl Mafie s flashovkou Goodgame Mafia. Čeká vás život mafiána se vším všudy. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Camper… 60%
Camper Wars Desert Ops (2.7 MB)
Chtěli byste zlepšit své skilly ve střílení, ale nechce se vám absolvovat vojenský výcvik? Camper Wars Desert Ops vám v tom pomůže.
Battle… 80%
Battle of Britain (21.3 MB)
Zúčastněte se na vlastní kůžu bitvy o Británii. RAF vás potřebuje, takže běžte nastartovat letadlo a vrhněte se vstříc Messerschmittům. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
The Terminal 80%
The Terminal (9.9 MB)
Nelítostné souboje robotů v úžasném 3D zpracování? Tohle si necháme líbit! The Terminal je pro volné prázdninové dny jako stvořený.
Terra… 70%
Terra Guardian 2 (3.1 MB)
Předpověď počasí na dnešek nehlásí žádné zázraky, tak co tahle zničit pár desítek nepřátelských letadel a zase pro jednou zachráni Zemi?
Polar… 70%
Polar Bear Payback (7 MB)
Nezabíjejte malé tuleně, nezabíjejte malé tuleně. Proč? Existuje šance, že si na vás zavolají krvelačného ledního mědvěda.
Effing… 80%
Effing Worms (3.9 MB)
Po vyzkoušení Effing Worms se už nikdy nebudete na červy dívat jako dřív. Od té chvíle se budete děsit jejich krvelačnosti.
Ricochet… 75%
Ricochet Kills 2 (1.1 MB)
To, že střely se pohybují po balistické křivce, zřejmě víte. Ovšem to, že se taková střela z pistole dokáže i odrazit, čímž vznikají nové možnosti zabití, bude možná novinkou, kterou si nyní můžete ozkoušet!
ZOM TV 70%
ZOM TV (3.7 MB)
Zombie invazím už lidstvo muselo čelit nesčetněkrát, ale tentokrát se všechen děs odehrává v přímém televizním přenosu!
The Gun… 75%
The Gun Game 2 (7.5 KB)
The Gun Game 2 potěší všechny, kdo mají rádi zbraně a ještě raději z nich střílí. Obého si zde užijete dostatek.
Dog Pound 65%
Dog Pound (2.8 MB)
Nemáte rádi psy? Tak to je pro vás Dog Pound hra jako stvořená. kolik psů dokážete přetáhnout pádlem po hlavě?
Dawn of… 75%
Dawn of the Celebs 2 (3.7 MB)
Když se do vašeho města dostanou pustošící zombie, nezbyde holt člověku nic jiného, než je všechny postřílet. Tak směle do toho.
Bear Attack 50%
Bear Attack (2.8 MB)
Na medvědy jsou nejlepší kameny. Jakmile poblíž uvidíte tyto majestátní chlupáče, neváhejte je zasypat sprškou kamenů.
Sift Heads… 90%
Sift Heads World Act 3 (5.9 MB)
Pokračování komplexní a nesmírně pohlcující akce je tady. Co dodat? Tady jsou slova zbytečná, raději se přesvědčte na vlastní kůži.
Zombie… 65%
Zombie Warfare (5.2 MB)
Pokud vám na dveře zeklepe kymácející individuum s odpadajícími kousky masa, radíme jediné - vezměte pušku a sejměte je všechny!
Helic 70%
Helic (4.1 MB)
Usedňete do kokpitu bojové helikoptéry a rozsévejte smrt v řadách nepřátel. No není to snad sen každého fanouška akčních her?
Greek… 70%
Greek and Wicked (1.3 MB)
Krapet retro flashovka Greek and Wicked krásně předvádí metaforický boj proti dnešní ekonomice. Troufnete si?
The Final… 85%
The Final Death Wish (4.6 MB)
Což takhle vžít se na okamžik do postavičky nakreslené štětcem? Povolal vás sám velký Animátor, protože mu zlé postavy ukradly štětec. Na vás je se prostřílet skrz hordy mrch a nastolit pořádek! Hře chvíli trvá, než se načte, proto spouštějte s trpělivostí!
One Ton… 60%
One Ton Boom (3.7 MB)
Už dlouho jsme tu neměli nějakou bezmyšlenkovitou řežbu, kde je vaším hlavním a jediným úkolem střílet. Teď je tady One Ton Boom.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z