Sierra… 80%
Sierra 7 (28.5 MB)
Staňte se členem elitní jednotky Sierra 7 a pomocí svých skvělých schopností v kombinaci s brilantní taktikou eliminujte všechny nepřátele.
Combat… 75%
Combat Tournament (8.7 MB)
Combat Tournament je ideální hra k vybití vzteku a celkovému odreagování. Nic kromě pořádných bitek zde totiž nenajdete.
Paranormal… 65%
Paranormal Shark Activity (2.1 MB)
Znáte ten pocit - poklidně si plavetě ve vodě... když tu najednou ŽRALOK! Utíkejte co to dá, jinak skončíte jako večeře.
Poltergifts 65%
Poltergifts (4 MB)
Zítra byste pod stromečkem určitě nechtěli najít zabijácké autíčko, zombie děvčátko či trola. Ovšem dnes se to klidně stát může...
Snow Runs… 70%
Snow Runs Red (2.6 MB)
Inu, někdy je jediným způsobem, jak odehnat chamtivé nenechavce od vánočního stromečku, brokovnice. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mass Mayhem… 85%
Mass Mayhem 2 (3.1 MB)
Nacisté, Ku Klux Klan, vojáci nebo civilisté - je fuk, koho zabijete, hlavně když jich bude co nejvíc aneb Trenažer pro teroristy podruhé!
Rapid… 70%
Rapid Fire (7 MB)
Pokustě se co nejdéle odolávat útokům nepřátelských samurajů, helikoptér, kamikadze vojáků a dalších šílenců snažících se vás zničit.
Love 60%
Love (271 KB)
Love je nesmírně jednoduchá, ale na druhou stranu i zábavná hříčka, v níž se nesmíte dotknout nepřátelských objektů. Jaké bude vaše výsledné skóre?
Hobo 4… 80%
Hobo 4 Total War (6 MB)
Starý známý bezdomovec se dostal z vězení, utekl policii a teď ho čeká rozhodující bitva plná zvratků a exkrementů.
Deadly… 70%
Deadly Venom (2 MB)
Úkladnou vražedkyni ze hry Deadly Venom si na první pohled zamilujete. S krásou a ladností sobě vlastní bleskově vraždí své nepřátele.
Pacific… 70%
Pacific Thunder (3.5 MB)
Staňte se hrdinou jižního Pacifiku a ubraňte své pozice před nepřátelskými letouny.
Snipers… 75%
Snipers Assassin: Final (6.7 MB)
Vydejte se na krvavou cestu odplaty za vrahem své ženy. Se sniperskou puškou v ruce.
Zombie… 80%
Zombie Streaker (14.1 KB)
Nový adrenalinový sport? Zkuste si jít na hřbitov, kde je spousta zombie, jen tak s brokovnicí v ruce. Jak dlouho přežijete?
Terramek 75%
Terramek (7 MB)
Válka proti droidům nabírá na síle. Přímo do místa nejtěžších bojů byl vyslán jeden specializovaný mech schopen zvládnout extrémní podmínky - vy.
Undead… 70%
Undead Highway (5.4 MB)
Není nic horšího, než když se vám pokazí auto. Vybijte si zlost na desítkách kolempochodujících zombie. Je libo plamenomet či bazooka? No problem.
Ledge… 70%
Ledge the Spirit Stone (1.9 MB)
Není nad to, když se vydáte na ukldňující procházku lesem. V případě Ledge the Spirit Stone to však bude procházka s mečem u pasu.
Madness… 75%
Madness Hydraulic (17.5 MB)
40 levelů plných akce, střílení, krve, zbraní a hlavně nepřátel. Kdo by takovému akčnímu rodeu odolal?
Clash… 70%
Clash of the Olympians (5.4 MB)
Dnes máte jedinečnou možnost stanout na samotném Olympu. Ovšem ještě předtím ho musíte ochránit před zrůdami z podsvětí.
Cursed… 80%
Cursed Village (13 MB)
Nabít zbraně, najmout pár tvrdých hochů a děvčat, vybudovat barikády a postavit se na odpor zombíkům, to je to, oč tu běží! Za utržené bodíky pak najmout další hochy, nakoupit nové kvéry a vystřílet další hordu, to je Cursed Village!
H.A.W.X… 75%
H.A.W.X 2: The 8-bit Game (1.3 MB)
Usedněte na okamžik za knipl těch nejmodernějších letadel v 8 bitovém remaku moderního leteckého simulátoru H.A.W.X 2. Rozstřílejte je všechny!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z