Last Line… 70%
Last Line of Defense (3.6 MB)
Poslední statečný musí bránit zbytek lidstva před krvelačnou hordou zombie. Budete to právě vy, kdo zabrání jejich invazi? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Raid Mission 80%
Raid Mission (10 MB)
Staňte se velitelem elitního týmu s přístupem k nejlepším zbraňovým začízením a zatočte se všemi zlořády světa. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mass Mayhem… 80%
Mass Mayhem 3 (6.2 MB)
Sebevražedný atentátník je tady už potřetí. Opět můžete očekávat notnou dávku krve, urvaných končetin a samozřejmě také zábavy!
D.N.8 85%
D.N.8 (1.1 MB)
Na Velikonoce je vhodné sednout k počítači, vzít pod svá klepeta vesmírnou loď a pořádně rozstřílet pár set nepřátel. Když navíc vaše loď v průběhu času mutuje a nepřátelé se generují procedurálně, jedná se o bezvadnou výzvu.
HitStick… 80%
HitStick 6 (3.3 MB)
Jeden vrah. Desítky nepřátel. Spousta krve. Tisíce dolarů. Je třeba k HitStick 6 ještě něco dodávat?
RoadKill… 85%
RoadKill Revenge (3.9 MB)
Jednoho dne bezohlední řidiči zabili králíka. Jeho přátelé se ho rozhodli pomstít a jdou zabíjet řidiče!
Carveola… 80%
Carveola Incident (5.6 MB)
Zombie apokalypsa během první světové války? Přepište dějiny, to bude teda opravdový nážez!
Power… 75%
Power Fox 4 (8.8 MB)
Lišák Power Fox se dostal do Indie a při té příležitosti se rozhodl dát na budku každému hinduistickému bohu, kterého potká.
Call of… 65%
Call of Bieber (2.8 MB)
Justin Bieber v roli akčního hrdiny? Inu, proč ne. Zpívat se v této flashovce naštěstí nebude, takže není čeho se bát.
Notebook… 70%
Notebook Wars 2 (3.8 MB)
Tradiční shot´eum´up akce v netradičním zpracování, to si zkrátka musí vyzkoušet nejen fanoušci tohoto žánru.
BattlePaint 80%
BattlePaint (5.4 MB)
Jak nejlépe strávit neděli? Barevnou bitvou! A pokud doma zrovna nemáte plechovky s barvami, BattlePaint vám skvěle poslouží. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Pestilence… 80%
Pestilence Z (9.3 MB)
Pestilence Z je postapokalyptické RPG, které si vás dokáže omotat kolem prstu. Pokud mu to ovšem dovolíte. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Tactical… 75%
Tactical Assassin 3 (2.9 MB)
Sniper. Kdo by jako malý nechtěl být tichým zabijákem, který několik dní čeká v houští na osudný výstřel. Splňte si svlj sen. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
GunBall… 75%
GunBall Arena (8.9 MB)
Na první pohled mírumilovné míčky se proti sobě utkají v nelítostných bitvách na život a na smrt. Nechť zvítězí ten nejsilnější! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Space… 70%
Space Defenders (4.3 MB)
Vyzkoušejte variaci na oblíbené Space Invaders v opačné podobě. Aneb zabijte je všechny! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Mad Trucker… 60%
Mad Trucker 3 (6.5 MB)
Šílený řidič za volantem trucku je opět tady. Ostatní účastníci silničního provozu, bojte se! Tohle může být vaše poslední jízda. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Operation… 65%
Operation Fox (7.4 MB)
Říká se, že nejkrásnější pohled na svět jez ptačí perspektivy. Vyhlídkový let v Operation Fox však bude doprovázen neutichající střelbou. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Spitfire… 70%
Spitfire 1940 (3.4 MB)
Vyhrát druhou světovou válku přímo na bojišti jste mohli už milionkrát. Ale posadit se za stůl a vyhrát válku plánováním, to už jiné kafe.
Zombie… 75%
Zombie Homerun (4.3 MB)
Pokud vás už omrzel klasický baseball, vyzkoušejte jeho updatovanou verzi plnou zombie a krvavých cákanců.
Tesla 70%
Tesla (1.8 MB)
Každé malé dítě ví, že nepřátelské armádě se nejlépe ubráníte použitím elektrické věže. Jinými slovy - usmažte je všechny! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z