Warface 75%
Warface (3.3 MB)
Tvrďák Walker (ne ten otravný ranger) je přesně ten typ, který s sebou nosí zbraň i do kostela. Zkrátak pravý akční hrdina pořádné flashovky.
Weapon 70%
Weapon (3.7 MB)
Ve hře Weapon se dozvíte, jak dobrý voják by z vás byl. Budete se muset ubránit mnohonásobné přesile, ale nevzdávejte to!
Western… 70%
Western Blitzkrieg 2 (1.6 MB)
Hlavní hrdina této odlehčené flashovky je Blitz, který se musí prostřílet nepřáteli kdesi v hloubi nehostinné džungle. Se vší vážností.
Wild n… 70%
Wild n Free EX (705 KB)
Dnes vás zveme na romantický výlet po řece Amazonce v Jižní Americe. P.S.: Dávejte pozor na piraně a jim podobnou havěť.
War Droids 75%
War Droids (411 KB)
Ve War Droids dostanete jeden, ale o to složitější cíl - vyčistit galaxii od všech cizáků, co se v ní usadili. Takže - tři, dva, jedna - PAL!
Warfare… 60%
Warfare Transporter (1.9 MB)
Zábavná, leč prostá hra na „ponorku“. Jinými slovy – jak dlouho se udržíte na hladině a dokážete odolávat nepřátelům z ovzduší i hlubin oceánů?
WulfGar 70%
WulfGar (7.7 MB)
Příjemná akční „vikingská“ bojovka. Chcete spasit svoji spřízněnou duši? Pak bojujte do skonání!
Wack Wrestling… 80%
Wack Wrestling Challenge (1.8 MB)
Wack Wrestling Challenge je parádní bojová hra, kterou můžete hrát buďto sami proti počítači, nebo s kýmkoliv jiným na jednom stroji.
Wpn Fire 60%
Wpn Fire (4.9 MB)
Wpn Fire spadá do škatulky neuvěřitelně chytlavých akčních her. K dispozici je několik herních módů, spousta zbraní i nepřátel, což v důsledku dává zábavu na opravdu dlouhou bodu.
Wings… 85%
Wings of Glory (3.7 MB)
Wings of Glory je výtečná letecká akce, která vás usadí do kokpitu bojového letounu, s nímž musíte bojovat proti všemožným nepřátelům.
Wasteland… 80%
Wasteland 2154 (5.6 MB)
Ve zpustošeném světě se s vámi nikdo mazlit nebude. Každý bojuje sám za sebe, neboť přežije pouze ten nejsilnější. Ukážete svoji sílu ve Wasteland 2154?
War Games 97%
War Games (642 KB)
Parádní a zábavná hra, ve které bojujete proti protivníkům a snažíte se všechny zničit. Pod poměrné jednoduchým grafickým kabátkem se nachází opravdu výtečná porce zábavy.
Wonderlight 55%
Wonderlight (394 KB)
Ve Wonderlight budete ovládat těleso podobné kometě, se kterou musíte proletět doslova překážkovou trať vesmírného neznáma.
WheelBarrow 80%
WheelBarrow (642 KB)
Jste v roli kopáče kanálů, který se rozhodl svůj život nějakým způsobem zpříjemnit. A nutno dodat, že opravdu zajímavým – jízda na pracovních kolečkách.
Worms… 80%
Worms Test (976 KB)
Pobijte všechny červí zombíky.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z