Tactical… 75%
Tactical Assassin 3 (2.9 MB)
Sniper. Kdo by jako malý nechtěl být tichým zabijákem, který několik dní čeká v houští na osudný výstřel. Splňte si svlj sen. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Tesla 70%
Tesla (1.8 MB)
Každé malé dítě ví, že nepřátelské armádě se nejlépe ubráníte použitím elektrické věže. Jinými slovy - usmažte je všechny! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Terramek 75%
Terramek (7 MB)
Válka proti droidům nabírá na síle. Přímo do místa nejtěžších bojů byl vyslán jeden specializovaný mech schopen zvládnout extrémní podmínky - vy.
The Terminal 80%
The Terminal (9.9 MB)
Nelítostné souboje robotů v úžasném 3D zpracování? Tohle si necháme líbit! The Terminal je pro volné prázdninové dny jako stvořený.
Terra… 70%
Terra Guardian 2 (3.1 MB)
Předpověď počasí na dnešek nehlásí žádné zázraky, tak co tahle zničit pár desítek nepřátelských letadel a zase pro jednou zachráni Zemi?
The Gun… 75%
The Gun Game 2 (7.5 KB)
The Gun Game 2 potěší všechny, kdo mají rádi zbraně a ještě raději z nich střílí. Obého si zde užijete dostatek.
The Final… 85%
The Final Death Wish (4.6 MB)
Což takhle vžít se na okamžik do postavičky nakreslené štětcem? Povolal vás sám velký Animátor, protože mu zlé postavy ukradly štětec. Na vás je se prostřílet skrz hordy mrch a nastolit pořádek! Hře chvíli trvá, než se načte, proto spouštějte s trpělivostí!
Teenage… 85%
Teenage Mutant Ninja Turtles (3.7 MB)
Leonardo, Raphael, Donatello a Michelangelo. To jsou oni, čtyři Želvy Ninja, které si podmanily svět. A podmaní si i vás.
The Swords 80%
The Swords (8.5 MB)
Pomozte svým přátelům Junovi a Sunovi v boji proti zlému démonovi! Ve vzduchu budou cítit kouzla i řinčení zbraní. Tak tedy do boje!
Turkey… 70%
Turkey Got Guts (1.8 MB)
Byl jednou jeden chytrý krocan, který když se odzvěděl, že zrovna dnes má skončit na talíři, vytáhl kulomet a vydal se bojovat.
Toxie… 70%
Toxie Radd (9.1 MB)
Ničit zombie jako přílušník utlačované lidské rasy je nuda. Ale ničit zombie v roli jednoho z nemrtvých, to už je jiná zábava.
Turbo… 75%
Turbo Cyborg Ninja X (1 MB)
Speciální jedinec vycvičený pro potřeby špionáže. To je přesná definice japonského nindžy. Jak jeho práce vypadá v praci si můžete vyzkoušet v téo hře.
The Sniper… 92%
The Sniper 2 (5.4 MB)
Neutíkej, zbytečně zemřeš unaven! To je pravověrné heslo všech sniperů. A po zahrání výtečného The Sniper 2 se jím budete řídit i vy.
Turrent… 70%
Turrent Defense 3D (2.8 MB)
Bránit základnu, to je heslo flashovky Turrent Defense 3D. Postavte střílny, zaujměte strategické pozice a odolejte takřka nekonečným náporům nepřátel.
The Last… 85%
The Last Stand 2 (8.4 MB)
Druhý díl zombácké survival akce, v níž v noci sejmete pár hnusných nemrtváků a ve dne naleznete další přeživší a mimoto i hromadu různých kvérů :) Kill 'em all!
Tactical… 90%
Tactical Assassin 2 (2 MB)
Druhý díl úspěšné sniperovské akce. Co dodat? Hrajte!
Tortue… 80%
Tortue Game (636 KB)
Proti této hře je mučení CIA jen nevinou kratochvílí na dětském pískovišti. Předem upozorňujeme, že jde opravdu u brutální titul, který není vhodný pro hráče mladší osmnácti let. Pokud věkový limit nesplňujete, ani to nespouštějte (i když víme, že to stejně uděláte). Ale já nic neřekl.
Turf Wars 70%
Turf Wars (1.6 MB)
Turf Wars je stylová bojovka á la worms. Ale pozor – nezapadá mezi šedý průměr. Naopak se chlubí zajímavým zpracováním a i svojí hratelností.
Treasure… 80%
Treasure of Cutlass (975 KB)
Treasure of Cutlass je povedená námořní arkády, ve které se ujmete kormidla bitevní lodi a budete dávkovat nepřátele jednou dělovou koulí za druhou.
This Is… 65%
This Is Madness (1.1 MB)
Oú jé, skočte s námi do naprostého pekla! Budete sekačkou i toustovačem zároveň, střílet jednoho caparta za druhým, procházet třetí level za čtvrtým... a střílet a střílet a střílet.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z