Ragdoll… 75%
Ragdoll Achievement (?)
Konečně nějaká hra, kde můžete hlavního hrdinu beztrestně nechat roztrhat minami, nabodat na ostny nebo rozstřílet kuší. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Rocket… 75%
Rocket Panda (4 MB)
Létajícví panda? To tu ještě nebylo! A co teprve létající panda, která chladnokrevně zabíjí své nepřátele? S takovým roztomilým zvířátkem se musíte seznámit!
Raid Mission 80%
Raid Mission (10 MB)
Staňte se velitelem elitního týmu s přístupem k nejlepším zbraňovým začízením a zatočte se všemi zlořády světa. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
RoadKill… 85%
RoadKill Revenge (3.9 MB)
Jednoho dne bezohlední řidiči zabili králíka. Jeho přátelé se ho rozhodli pomstít a jdou zabíjet řidiče!
Rapid… 70%
Rapid Fire (7 MB)
Pokustě se co nejdéle odolávat útokům nepřátelských samurajů, helikoptér, kamikadze vojáků a dalších šílenců snažících se vás zničit.
Ricochet… 75%
Ricochet Kills 2 (1.1 MB)
To, že střely se pohybují po balistické křivce, zřejmě víte. Ovšem to, že se taková střela z pistole dokáže i odrazit, čímž vznikají nové možnosti zabití, bude možná novinkou, kterou si nyní můžete ozkoušet!
Raze 85%
Raze (6.2 MB)
Raze je kační hra, která vás doslova pohltí a nepustí vás ani po několika prosbách. Smrt zombíkům, budoucnost Země patří vám!
Run Soldier… 70%
Run Soldier Run (1.7 MB)
Ve válce občas nezáleží na tom, kolik nepřátelských vojáků dokážete zastřelit, ale na to, jak rychle dovedete utíkat. Tři, dva, jedna - GO!
Robot… 70%
Robot Dinosaurs That Shoot Beams (2.7 MB)
Máte-li rádi shot´em´up střílečky se spoustou, opakuji SPOUSTOU, nepřátel a kreslenou grafikou, titulem Robot Dinosaurs That Shoot Beams nic nezkazíte.
Red Code 90%
Red Code (9.7 KB)
Co dělat v případě, že se vám pokazí vesmírná loď a vy jste nuceni zůstat na neznámé planetě plné nepřátel? Zkrátka popadnete zbraň a postřílíte všechnu tu verbež. Bez slitování.
Robokill 95%
Robokill (5.7 MB)
Hledáte parádní akci na odreagování? V tom případě už hledat nemusíte – jednu jste právě našli.
Ragdoll… 60%
Ragdoll Invaders (3 MB)
S ladností baletky uhýbejte smrtícím střelám ještě více smrtícího robota. Zhostíte se létajícího panáka, jehož jedinou nadějí jste právě vy.
Raft Wars 70%
Raft Wars (1.8 MB)
Raft Wars je hra velice podobná legendárním dvojrozměrným Wormsíkům. Zvuky, zpracování i pojetí jakoby z oka vypadlo nezapomenutelným červím válkám.
Run with… 65%
Run with Death (900 KB)
Jednoduchá krvavá střílečka. Ale že má něco do sebe, to Run with Death určitě neupřete. „Jen červená to může být... tydydada...“
Robo Farmer 70%
Robo Farmer (5 MB)
Chcete vidět, jak se „pěstují“ v Americe brambory? Stačí se vtělit do robotického farmáře a povraždit všechnu verbež!
Ronin:… 80%
Ronin: Spirit of the Sword (2.4 MB)
Chošóo, mološi toši čo volotéto. Ve velmi, velmi volném překladu z japonštiny jde o šikmooké a výtečně zpracované RPG se samuraji. Ale jde o opravdu volný překlad...
Ray Part… 80%
Ray Part 2 (5.6 MB)
Milujete South Park? V tom případě zkuste Ray Part 2, který kloubí adventuru s RPG, z čehož vzniká neskutečná smršť slovních i jiných průjmů.
Ragdoll… 80%
Ragdoll Avoider (990 KB)
Jste létající panák, skoro jako ze slámy bez vlády nad svým tělem. Můžete akorát létat a zároveň uhýbat před poletujícími objekty či jinými překážkami.
Ragdoll… 60%
Ragdoll Avalanche 2 (864 KB)
Zachraňte panáka před padajícími krápníky ze stropu. Avšak pozor - stačí jeden nepovedený manévr a jste bez ruky nebo nohy!
Rumble… 77%
Rumble Ball Reloaded (300 KB)
Chcete originální hru? V tom případě zkuste Rumble Ball Reloaded, kde z pomoci speciálního míčku místě zničit všechny zničitelné objekty v levelu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z