Last Line… 70%
Last Line of Defense (3.6 MB)
Poslední statečný musí bránit zbytek lidstva před krvelačnou hordou zombie. Budete to právě vy, kdo zabrání jejich invazi? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Love 60%
Love (271 KB)
Love je nesmírně jednoduchá, ale na druhou stranu i zábavná hříčka, v níž se nesmíte dotknout nepřátelských objektů. Jaké bude vaše výsledné skóre?
Ledge… 70%
Ledge the Spirit Stone (1.9 MB)
Není nad to, když se vydáte na ukldňující procházku lesem. V případě Ledge the Spirit Stone to však bude procházka s mečem u pasu.
Lone Survivor 60%
Lone Survivor (3 MB)
Lone Survivor je hra inspirovaná velikánem Half-Life 2. I když inspirovaná není asi ten pravý výraz. Trochu ho vykrádá. Ale vykradla i pořádnou porci zábavnosti?
Last Stand 89%
Last Stand (4.3 MB)
Hordy nemrtvých útočí a jakožto poslední naděje lidstva musíte postřílet všechny ty krvelačné bestie. Jenže pozor - Last Stand není jakkoliv odfláknutá hra. Nepostrádá totiž zábavnost a hezké zpracování.
Little… 60%
Little Soldiers (356 KB)
V Little Soldiers se ujmete vojáka vyslaného do nelítostné mise složené z mnoha různých kol. Cílem je dostat se až do konce... jak jinak. Ale pozor – není to akční hra ;-).
Little… 69%
Little Johns Archery 2 (301 KB)
Zvládnete se trefit do terče postaveného několik desítek metrů od vás lukem a šípem? Prověřte své schopnosti u Little Johns Archery 2, třeba se vám to podaří.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z