Effing… 75%
Effing Worms 2 (5.1 MB)
Nenažraný červ útočí. Naštěstí budete v jeho roli vy smi, takže se bát nemusíte. Zkrátka a jasně: sežerte všechno, co se hýbe!
Electric… 80%
Electric Man 2 (3.1 MB)
Máte-li chuť na klasickou bojovku, Electric Man 2 vám jistě kápne přímo do noty. A i pro vás ostatní se jistě bude jednat o zajímavé zpestření.
Ectology 55%
Ectology (5 MB)
Staňte se lovcem duchů na plný úvazek! Nyní máte jedinečnou příležitost, jak zatočit s přízraky ze záhrobí.
Effing… 80%
Effing Worms (3.9 MB)
Po vyzkoušení Effing Worms se už nikdy nebudete na červy dívat jako dřív. Od té chvíle se budete děsit jejich krvelačnosti.
Enigmata:… 85%
Enigmata: Genu's Revenge (6.6 MB)
Chcete rozšmrndlat tisíce zlých vesmírných lodí, pošťourat se mezi zuby ohromnými nehodnými bossy a při tom všem vyvolat apokalypsu hromadou übercool zbraní? Pak je Enigmata právě pro vás. Pro spuštění hry je třeba klepnout na odkaz "Stáhnout!"
Effing… 80%
Effing Zombies (1.5 MB)
Effing Zombies je přesně ten typ akce, kde musíte sběsile střílet do všeho co se hýbe a chce vás zabít. Vzhůru do akce!
Elite… 90%
Elite Forces Warfare (9.7 KB)
Elite Forces Warfare je jedna z nejpropracovanějších flashovek, co jsme zde za poslední dobu měli. Ujmete se v ní role moderní armádní jednotky, která má za úkol skoncovat s veškerou chamradí světa. Do boje!
Ecaps 60%
Ecaps (1.2 MB)
Ecaps je jednoduchou top-down akcí, kterou zdobí hezké grafické zpracování a příjemná hratelnost. Na druhou stranu nepřináší nic nového. Otázkou však zůstává, zda jde o zápor či ne.
Endless… 85%
Endless Zombie Rampage (1.2 MB)
Vaše poslání je jasné – chránit spojeneckou základnu před hordou krvežíznivých zombí. Ovšem pozor! Ty potvory jsou opravdu všude. Nepodceňte danou situaci a ukažte těm potvorám zač je toho loket.
Excited… 80%
Excited Insects (8.4 MB)
Všude je jen samá havěť, která se vás snaží za každou cenu zničit. Vy jste přitom malý robůtek bloudící po ještě menší mapce, odkázaný na svoji zbraň a špetku štěstí.
Endless… 70%
Endless War 3 (1 MB)
Jste voják v nelítostné válce plné krve a zmařených životů. Vaším cílem je hlavně přežít palbu nepřátel, neboť protivníci vás určitě šetřit nebudou.
Exofusion… 94%
Exofusion 2 (?)
Exofusion 2 je podařená vesmírná střílečka, která chytne a nepustí. Nic víc k ní snad aní nelze dodat.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z