Duck Hunt… 70%
Duck Hunt Reloaded (736 KB)
Nemáte doma pušku ani lovecký lístek? Nevadí, s Duck Hunt Reloaded si takový lov budete moci vyzkoušet i tak. A navíc k tomu dostanete fajnového psíka.
Death… 80%
Death Worm Game (8.5 MB)
Je horší než armáda mimozemšťanů a krvelačnější než tisíce démonů. Je to obří červ,který přišel schramstnout lidstvo.
DiePix… 80%
DiePix Arena 2 (4.7 MB)
Akční flashovka DiePix Arena 2 vás postaví před rovných padesát vln několika set nepřátel. Dokážete je všechny zabít? Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
D.N.8 85%
D.N.8 (1.1 MB)
Na Velikonoce je vhodné sednout k počítači, vzít pod svá klepeta vesmírnou loď a pořádně rozstřílet pár set nepřátel. Když navíc vaše loď v průběhu času mutuje a nepřátelé se generují procedurálně, jedná se o bezvadnou výzvu.
Deadly… 70%
Deadly Venom (2 MB)
Úkladnou vražedkyni ze hry Deadly Venom si na první pohled zamilujete. S krásou a ladností sobě vlastní bleskově vraždí své nepřátele.
Dog Pound 65%
Dog Pound (2.8 MB)
Nemáte rádi psy? Tak to je pro vás Dog Pound hra jako stvořená. kolik psů dokážete přetáhnout pádlem po hlavě?
Dawn of… 75%
Dawn of the Celebs 2 (3.7 MB)
Když se do vašeho města dostanou pustošící zombie, nezbyde holt člověku nic jiného, než je všechny postřílet. Tak směle do toho.
Damn Birds… 70%
Damn Birds 2 (9.9 MB)
Ptactvo je bezesporu největším nepřítelem soch. Naštěstí ale existují sochy, které se nebojí vzít situaci do svých rukou, v nichž třímají zbraň.
Dale and… 75%
Dale and Peakot (5.3 MB)
Spolupráce slepice a farmáře nemohla být nikdy harmoničtější! Chlapík sbrokovnicí a mini slepice jsou sehraná dvojka.
Dont Shoot… 60%
Dont Shoot Me (436 KB)
Víte jak se cítí mimozemšťan, když lidé napadnou jeho domovskou planetu a rozhodnou se ji zničit? Jestli ne, tak Dont Shoot Me vám to ukáže.
Dungeon… 70%
Dungeon Cleaner (1.4 MB)
Zabít všechny nepřátele, posbírat co nejvíce bonusů a z hlavní postavičky udělat superhrdinu. Víc o Dungeon Cleaner vědět nepotřebujete.
Day 2… 70%
Day 2 Die The Other Side (9.6 MB)
Zombie útočí na celé město a požírají jeho obyvatele. Musíte je zastavit! Je tady ale jen háček - jedna ze zombie je i vaše sestra.
Days 2… 75%
Days 2 Die (5.6 MB)
Bum, BUM! Ratatatatatata! Nemrtví zombie se valí ze všech stran! Musíte sebrat všehcnu svoji odvahu a odvrátit jejich útok! Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Deep Freeze 70%
Deep Freeze (3.1 MB)
Copak asi dělá Santa Claus po Vánocích? Je to jasné - chopí se pistole a jde střílet všechny skřítky, co se mu připletou do cesty.
Destroy… 90%
Destroy All Zombies (6.4 MB)
Kdo se bojí nesmí do lesa. V případě Destroy All Zombies to platí dvojnásob, takže by jej neměli hrát lidé se slabší povahou. Vy ostatní tuto flashovku rozhodně vyzkoušejte, stojí to za to.
Decorrupt… 70%
Decorrupt the Deforesters (3.6 MB)
Jsou pestrobarevní a ručně kreslení. O kom je řeč? Přece o tvrdých bojovnících z Decorrupt the Deforesters!
Damn Birds 75%
Damn Birds (2 MB)
Jednoduchá, ale přesto nezvykle chytlavá hra. V Damn Birds se z vás stane obyčejná kamenná socha, kterou dnem i nocí ničí výkaly malinkých ptáčků. Je tedy na čase oživnout, vzít brokovnici a všechny postřílet!
Dragon… 70%
Dragon Flame (1.8 MB)
Také vám rodiče nechtěli nikdy koupit opravdového draka? Nevadí, pro všechny milovníky těchto tvorů tu právě máme příjemnou hříčku Dragon Flame.
Duel:… 75%
Duel: BECHEROVKA GAME 07 (1.1 MB)
Duel je velice pěkná akční flash hra určená až pro čtyři hráče na jednom počítači, která se umístila na prvním místě v soutěži Becherovka Game 2007.
Doom Game 35%
Doom Game (252 KB)
Jste Doom-fanatici? Požíváte místo příboru motorovou pilu? Pak byste jistě neměli minout Doom Game, jakožto jistou napodobeninu akční legendy Doom.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z