Commie… 80%
Commie Crush (9.7 KB)
Brutální akce plná krve, létajících částí těla a adrenalinu tryskajícího na míle daleko. To je Commie Crush v plné své kráse.
Carveola… 80%
Carveola Incident (5.6 MB)
Zombie apokalypsa během první světové války? Přepište dějiny, to bude teda opravdový nážez!
Call of… 65%
Call of Bieber (2.8 MB)
Justin Bieber v roli akčního hrdiny? Inu, proč ne. Zpívat se v této flashovce naštěstí nebude, takže není čeho se bát.
Combat… 75%
Combat Tournament (8.7 MB)
Combat Tournament je ideální hra k vybití vzteku a celkovému odreagování. Nic kromě pořádných bitek zde totiž nenajdete.
Clash… 70%
Clash of the Olympians (5.4 MB)
Dnes máte jedinečnou možnost stanout na samotném Olympu. Ovšem ještě předtím ho musíte ochránit před zrůdami z podsvětí.
Cursed… 80%
Cursed Village (13 MB)
Nabít zbraně, najmout pár tvrdých hochů a děvčat, vybudovat barikády a postavit se na odpor zombíkům, to je to, oč tu běží! Za utržené bodíky pak najmout další hochy, nakoupit nové kvéry a vystřílet další hordu, to je Cursed Village!
Collateral 65%
Collateral (727 KB)
Proč si nezavzpomínat na slavnou éru osmibitů? Flashová střílečka Collateral vám to umožní! Jakožto člen tajného komanda dostanete zdánlivě jednoduchý úkol - dostat se dovnitř, ukrást dokumenty, dostat se ven, všechny zabít. Hoorah!
Camper… 60%
Camper Wars Desert Ops (2.7 MB)
Chtěli byste zlepšit své skilly ve střílení, ale nechce se vám absolvovat vojenský výcvik? Camper Wars Desert Ops vám v tom pomůže.
Cloud… 70%
Cloud To Ground Lightning (5.2 MB)
Helikoptéra s vašimi spolubojovníky byla sestřelena nad neřátelským územím! Na vás zbyl nelehký úkol ubránit přeživší ze vzduchu.
Cubikill… 65%
Cubikill 2 (2.9 MB)
Hlavní hrdina Cubikill 2 má problém. Jeho horší já chce vraždit. Právě totiž dostal vyhazov z práce...
Cell Shot 70%
Cell Shot (1.7 MB)
Vítejte ve světě plném mikrobů a mikroskopických organismů! Cíl je jasný, zničit vše, co se jen trošinku hýbe v dostřelu vašich zbraní.
Celebrity… 70%
Celebrity Bash (1.8 MB)
Zmlaťte si svou celebritu beze strachu před jejími právníky. Levý hák, pravý hák - KO. Další, prosím!
Crazy… 70%
Crazy Orcs Racing (1.5 MB)
Že nemáte rádi ovce, prasata nebo dokonce lidi? Tak nasedněte do obrněného auta a po vzoru Carmaggenodu je všechny sražte!
Cannon… 70%
Cannon Defense (4.5 MB)
Na vaši základnu se valí mraky nepřátel v čele s pěšáky s bazukou a vrtulníky. K její obraně dostanete jeden pořádně velký kanón, tak se čiňte.
Commando… 70%
Commando 2 (2 KB)
Commando 2 je výborná akční plošinovka, která jakoby z oka vypadla mnohým old-schoolovkám typu Kontra. Láká vás? Pak určitě hrajte!
Cursor… 70%
Cursor Killer: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (3.2 MB)
Tohle snad opravdu nemůže být normální hra. Cursor Killer zkrátka skvěle koresponduje s šíleným týdnem. Něco tak překrvavělého jste možná ještě nikdy nehráli...
Crazy… 70%
Crazy Flasher 4 (3.4 MB)
Crazy Flasher 4 je svižná bojová hra s velkou škálou rozmanitostí. De facto se jedná o jakýsi dvojrozměrný Counter Strike.
Capoeira… 90%
Capoeira Fighter (1.6 MB)
Capoeira Fighter vás vtáhne do světa bojového umění zvaného Capoeira. Toto bojové umění se vyznačuje především různými akrobatickými výskoty, spojené s řadou ne zrovna příjemných úděrů, které útočník přidělí svému protivníkovi. Hra je určena pro dvojici hráčů, kteří proti sobě nastoupí tváří v tvář.
Clear… 92%
Clear Vision II (9.2 MB)
Toto je absolutní pecka! Stanete se nájemným vrahem a vaším nejlepším přítelem bude... ostřelovací puška! Dokonalé s velkým D.
Creepy… 70%
Creepy Adventure (1.4 MB)
Chcete se bát u hororové střílečky? Creepy Adventure je sice její dvojrozměrnou variací, avšak upřít jí nelze fakt, že hráče ponoří do zvláštní atmosféry.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z