Arnolds… 70%
Arnolds Fury (3.9 MB)
Comando, Total Recall, Predátor a Terminátor? Ano, Arnold se vrací na obrazovky a vy mu musíte pomoct vydobýt si zpět zašlou slávu!
Artillery… 75%
Artillery Tower (1.3 MB)
Hromada nepřátel, nekonečno nábojů, jedna věž a vy se samopalem. Z této kombinace nemůže vzejít nic jiného, než pořádná akční řežba!
Assault… 60%
Assault Day (1.6 MB)
Staňte se nelítostným zachráncem země, který musí eliminovat všechny po zuby ozbrojené nepřátele včetně krvelačných psů.
Ambulance… 70%
Ambulance Rush (2.1 MB)
Jezdit se sanitkou může být občas docela zábava. Zvláště když po cestě musíte vrážet do lidí, ostatních aut nebo krabic.
Alias… 80%
Alias 3 (973 KB)
Vojákem by chtěl být kdekdo, ale šanci na úspěch má jen drtivá menšina. Alias 3 vám ukáže, co by stalo, kdybyste se do této menšiny náhodou dostali i vy.
Ace Tennis 78%
Ace Tennis (404 KB)
Jednoduše jednoduchý, přesto ale zábavný tenis. Chcete někomu vyrazit oko? Nebo si vyvrtnout ruku a navodit syndrom toho... no... tenisové lopatky, nebo kostrče bo tak něco? Hrajte!
Anaksha… 90%
Anaksha Female Assassin (8.7 MB)
Rádi krvavé hry na snipery? V tom případě si Anaksha Female Assassin nenechte ujít! Vezměte své pouzdro na housle a směle vykročte vstříc přeplněným ulicím velkoměsta.
Arcane 80%
Arcane (5.5 MB)
Přizpůsobte si svého hrdinu, vyzbrojte ho do boje a poražte všechny ty, kteří se vám postaví do cesty.
Arnys… 50%
Arnys Battle 2 (1.8 MB)
Zima už pomalu končí, tak proč nezavzpomínat na slunné dny plné palem a plážového písku... a taky sličných dívek? V tomto případě ale samozřejmě s notnou dávkou akce.
Adrian… 70%
Adrian's Battle Bots (286 KB)
Adrian's Battle Bots je akce jak má být! Tentokrát se přenesete do budoucnosti, kde se v tváří v tvář utkáte s neustále se valícími kovovými monstry v řadě akčních levelů...
Achilles… 90%
Achilles Game (1.7 MB)
Achilles Game je parádní bojová hra z období starověkého Řecka a Říma. Chcete okusit tvrdé souboje na život a na smrt? Pak jste na správné adrese!
AlienBecherShooter:… 60%
AlienBecherShooter: BECHEROVKA GAME 07 (422 KB)
Vcelku svižná, ale po stránce náplně slabší dvojrozměrná akce, která se umístila na pátém místě v Becherovka Game 2007.
Attack… 70%
Attack of the Zombies (868 KB)
Attack of the Zombies je příjemná, jednoduchá a svižná akce se zombíky. K tomu všemu obdařena o známé skladby z legendárního Dooma.
Allied… 98%
Allied Assault (794 KB)
Velice pěkná vesmírná střílečka, v níž budete bojovat proti všemu zlu ve vesmíru. Allied Assault se může mimo jiné pyšnit i kvalitním hudebním doprovodem, určitě jej proto zkuste.
Absolute… 80%
Absolute Madness (2.3 MB)
Další stylová 2D střílečka ve flashi. Je jich holt strašně moc, kdo se v nich má vyznat? A která je vlastně nejlepší? Zkuste Absolute Madness, třeba je to právě ona!
Avatar… 85%
Avatar Arena (4.7 MB)
Bojovky jsou dnes v kurzu, proč si tedy jednu podařenou nezahrát? Avatar Arena potěší příjemnou grafikou a svěží hratelností. Do boje!
A Sitch… 89%
A Sitch in Time 3 (1.1 MB)
A Sitch in Time 3 je další z tuctu akčních her. Avšak oproti jiným akčním hrám je titul inspirován podle úspěšného kresleného seriálu Kim: Possible. V roli hrdinky Kim musíte zachránit celý svět. Jdete do toho?
Alien… 80%
Alien Hominid (1.9 MB)
Alien Hominid je parádní, ručně kreslená 2D akce, ve které ovládáte krvelačného ufouna a pleníte veškerý pozemský život.
Armor… 85%
Armor Trigger (3.3 MB)
Armor Trigger je sbírkou nehorázně zábavných miniher. V roli jednoho z dvou parťáků budete střílet zloděje, hrát pexeso a mimo jiné i hláskovat slova - ve výsledku je to dokonalé. Konec je zvláště překvapující.
Ammo Ambush… 93%
Ammo Ambush 2 (461 KB)
Ammo Ambush 2 je parádní 3D FPS střílečka, ve které musíte zabít všechny nepřátele ve zběsilé akci.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z