Celebrity… 70%
Celebrity Hunt (4.1 MB)
Nahlédněte do zákulisí práce bulvárního fotografa. Jen ti nejlepší to mohou dotáhnout nejvýš!
ClickPlay… 80%
ClickPlay Rainbow (4.3 MB)
Tato oblíbená klikací hříčka bezvadně prověří vaše myšlení. K postupu do dalšího levelu vždycky stačí najít určený předmět - podaří se vám prokousat se až k závěrečným titulkům?
Clostrum… 70%
Clostrum 1 (9 MB)
Probudit se v neznámé cele s kostrou na zemi je samo o sobě dost zněklidňující. Musíte se proto rychle dostat na svobodu, jinak to pro vás může být cela smrti.
Chubby… 70%
Chubby Hamster (2.9 MB)
K Chubby Hamster by se skvěle hodil podtitul "křečci vrací úder". V této flashovce se totiž pokusíte dostat na svobodu, pryč od své malé klece a toho strašného kola na běhání.
Crazy… 65%
Crazy Hangover (3.1 MB)
Takové ráno po večírku, jako hrdina hry Crazy Hangover, byste nikdy zažit nechtěli. Ostatně se přesvědčete sami. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Creative… 80%
Creative Kill Chamber (2 MB)
V této netradiční adventuře musíte být mazanější než všudypřítomní vojáci se samopaly. Stačí jedno zaváhání a je po vás.
Charger… 70%
Charger Escape (1.7 MB)
Dostat se ven ze zamčené stáje není zase taková legrace, jak by si nezasvěcení mohli myslet. Tak tedy nažhavte mozkové závity a vyzkoušejte Charger Escape!
Clear… 80%
Clear Vision Elite (9.9 MB)
Ve směsici všech těch flashových her dlouho chyběla nějaká pořádná akční adventura. Nu, tak jednu vám proto právě nabízíme.
Covert… 73%
Covert Fron (4 MB)
Covert Fron je další z řady velice hezkých a do jisté míry hororových adventur. Řešte logické hádanky a probojovávejte se přes nesčetná úskalí především svojí hlavou.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z