Adventures… 80%
Adventures of Red (2.3 MB)
Point and click adventura smíchaná se spoustou puzzlů zaujme nejednoho milovníka žánru. Už jen kvůli svému sympatickému hrdinovi. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
Arm Surgery… 50%
Arm Surgery 2 (2.2 MB)
Jak byste obstáli na operačním sále jako lékař? V Arm Surgery 2 budete muset dát dohromady ošklivě zlomenou ruku. Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
AdamAndEve 70%
AdamAndEve (8.5 MB)
Život v Ráji nebyl zase až tak skvělý, jak si každý myslí. Své by o tom mohl povídat Adam, kterého při cestě za Evou potkají mnohá úskalí. Poznámka: Pro spuštění hry je třeba kliknout na odkaz Stáhnout!
A Dralien… 70%
A Dralien Day (3.1 MB)
Život malého dráčka Draliena je už od začátku plný překážek. Ztratil se na neznámé planetě a nyní musí znovu najít svou mámu.
A Small… 70%
A Small Favor (4.8 MB)
Jednoduchá vesmírná adventura jako je A Small Favor se přímo vybízí jako titul na jedno nudné odpoledne. Neodmítejte.
Alex the… 70%
Alex the Adventurer (548 KB)
Pomozte Alexovi v jeho dobrodružném pátrání. Dejte však pozor na nesčetné množství nástrah. Ač je totiž Alex the Adventurer ryzí adventurou, během hraní se můžete několikrát setkat se smrťákem. A počítejte s tím, že kopnout ho mezi nohy nebude možné.
Anika´s… 90%
Anika´s Odyssey (3.5 MB)
Velice hezká hra, která zaujme mladší i starší publikum hráčů. Zhostíte se Aniky, holčiny, jež šla jednoho dne pro vodu. Na moment přitom odložila svého králička, aby jej posléze unesl zlý orel.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z