The Impossible… 60%
The Impossible Fan Quiz (7 MB)
Tak trochu „ujetej“ kvíz. Kdo nezkusí, nepochopí...
Tifa Masturbating 60%
Tifa Masturbating (487.8 KB)
Tifa - to je zase jméno, to určitě vymýšlel nějaký Japonec. V každém případě tu teď Tifa sedí a masturbuje. A to je to, co by vás mělo zajímat, no ne?
The Morning… 75%
The Morning After (2.1 MB)
The Morning After je pěknou klasickou point and click adventurou nabízející vcelku pěkné grafické zpracování a nejednu složitou hádanku.
The Commanders… 90%
The Commanders Sister (3.2 MB)
The Commanders Sister je jednoduše perfektní válečnou strategií. Cílem je především střežit okolní cesty a přepadávat veškeré konvoje, které se na nich třeba jen na setinu vteřiny mihnou.
Topless… 65%
Topless 3D Tennis (514 KB)
Toužili jste si někdy zahrát na pláži s nádhernou dívkou v plavkách? Nuže, dnes se vám sen vyplní - 3D Tenis s kočenou!
Toilet… 76%
Toilet Rape (365 KB)
Toilet Rape je do jisté míry brutální záležitostí. Dívka uvázaná k toaletám se bezbranně ocitne ve vašich rukou. Jak s ní naložíte, to bude pochopitelně záležet jen na vás :-).
Turf Wars 70%
Turf Wars (1.6 MB)
Turf Wars je stylová bojovka á la worms. Ale pozor – nezapadá mezi šedý průměr. Naopak se chlubí zajímavým zpracováním a i svojí hratelností.
The Incredible… 87%
The Incredible Speed Master (2.1 MB)
Střílečka a erotická? I to je možné! The Incredible Speed Master nabízí poměrně zajímavou zápletku, kde vaším prvořadým úkolem bude prostřílet všechny nepřátele. Podle úspěšnosti se vámi určená dívka poodhalí.
Time Tramp… 85%
Time Tramp 1 (1.4 MB)
Naprosto unikátní flashový filmeček. Pravda, moc si nezahrajete, ale stojí to za to :o)
Taz Football… 70%
Taz Football Frenzy (871 KB)
Taz Football Frenzy je neotřele pojatá hra, v níž ovládáte zlobivého Taze ve snaze dostat se až na konec hřiště s rugbyovým míčem. Ovšem pozor musíte dávat na všechny protihráče a další nástrahy. Dokážete se jim vyhnout?
This Is… 75%
This Is Your Life (1.2 MB)
Chyběla vám kreslená pornoherečka Charlie stejně jako nám? No, mysleli jsme na vás. Tady ji máte. Opět.
Target… 60%
Target Fuck Game (362 KB)
V téhle hře nejde o nic, ale skutečně o nic jiného, než o sex. Ale o tom je přece každá erotická flashovka, ne?
Topless… 60%
Topless Titris (491 KB)
Klasika tetris, akorát s nahejma babama. Hej, ale mě už fakt nebaví ty popisky vymejšlet, jako by nestačilo používat akorát klíčový slova, kupříkladu "tetris", "ženský".
The Mating… 70%
The Mating Game (947 KB)
Jste svalnatý, pohledný a inteligentní chlapec a vaším cílem není nic jiného než si pořádně za... co ještě chcete vědět? A nedělejte, že ty hry hrajete kvůli estetickému dojmu.
Trapped… 77%
Trapped Girl (5.9 MB)
Co se stane, když se dívka zaklíní v okně a nemůže se dostat zpět? Jednoduše si přineseme erotické pomůcky a budeme se ji snažit přesvědčit , že jediné co v danou chvíli chce je sex! Nicméně některé věci nemá prostě ráda a tím pádem musíte být velice opatrní.
The Visitor 85%
The Visitor (1.7 MB)
The Visitor je velice příjemná point and click adventura, jež kromě příjemné hratelnosti disponuje i podařeným grafickým zpracováním.
Treasure… 80%
Treasure of Cutlass (975 KB)
Treasure of Cutlass je povedená námořní arkády, ve které se ujmete kormidla bitevní lodi a budete dávkovat nepřátele jednou dělovou koulí za druhou.
Toilet… 75%
Toilet Cumshots (4.2 MB)
Tohle je ale pořádná prasárnička. Nebo vám nepřijde úchylné ve třech přepadnout ubohou slečnu na veřejných záchodcích a trochu si s ní zašpásovat? No prasárna to je, no ano!
Tak Moonstone… 70%
Tak Moonstone Madness (2.8 MB)
Vezměte svoje prasátko, vyberte si nějakou úroveň a vydejte se na zběsilý běh po různorodé krajině, kde číhá řada nebezpečí. Utíkejte a skákejte!
This Is… 65%
This Is Madness (1.1 MB)
Oú jé, skočte s námi do naprostého pekla! Budete sekačkou i toustovačem zároveň, střílet jednoho caparta za druhým, procházet třetí level za čtvrtým... a střílet a střílet a střílet.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z